Троє на старенького: у Летичеві затримали групу зловмисників, які грабували пенсіонерів

Четвер, 04 травня 2017, 17:43
Вінничани продовж кількох місяців живилися грішми, котрі їх жертви збирали на похорони. Молодики проникали в оселі стареньких і відбирали усі заощадження. Частенько нелюди застосовували силу – навіть тоді, коли спротиву не отримували. «Працювали» на території Вінницької та Хмельницької областей. А попались у Летичеві. За скоєне попередньо їм світить до 12 років тюрми.
Цей чоловік – остання жертва зловмисників. Незважаючи на те, що серйозних побоїв не отримав, старенький і досі не може відійти від пережитого. Таких як він – постраждалих від рук групи нелюдів, котрі били та грабували пенсіонерів, припускають поліцейські, на Хмельниччині від 6-ти до 8-ми чоловік.
Таким промислом, як встановили правоохоронці, займалося троє вінничан. Найстаршому затриманому – 48, наймолодшому – 20. Останній розкрив нехитрий план грабежу.
Правоохоронці розповідають, усі чоловіки – раніше судимі. Покарання відбували за аналогічного виду злочини.
Наразі зловмисники перебувають в ІТТ. Їм вже оголосили про підозру.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54