Бродячі собаки: як уникнути нападу
Четвер, 13 квітня 2017, 17:31
Бродячі собаки на вулицях міста поступово стають його корінними жителями, при чому доволі небезпечними. З початку року до лікарні з травмами від укусів звернулось більше 40 хмельничан. Проблема з кожним роком стає все глобальнішою. Жителі Хмельницького навіть написали вже дві петиції до міської влади із проханням якось вирішити проблему із бродячими тваринами. Поки для собак-безхатьків будують притулок, вони продовжують гуляти містом і поводять себе не завжди доброзичливо.
41 людина постраждала від укусів бродячих собак у Хмельницькому з початку року. За словами лікарів, від собак хмельничани потерпають чи не щодня.
З кожним днем нові і нові особини поповнюють і без того чималу армію бродячих голодних псів. Щоправда, деякі з них цілком доброзичливі і всім своїм виглядом розташовують до спілкування. А от зустріч з агресивними бездомними собаками мало кому приносить задоволення. Зіпсований настрій, порвані речі і небезпечні рани - далеко не повний перелік наслідків таких зустрічей. Але проблема тут полягає в тому, що людина часом сама провокує напад, через переляк або через незнання, здійснюючи абсолютно неправильні дії.
Кінологи кажуть, під час зустрічі із агресивним собакою головне не панікувати. Уникати зорового контакту і ні в якому разі не потрібно тікати.
Та якщо вас все ж таки вкусив бездомний собака – одразу звертайтесь у лікарню. Наразі міські лікарі повністю забезпечені вакцинами проти хвороб, якими може заразити вас пес-безхатько.
Loading...