Схід села закінчився пожежею

Понеділок, 03 квітня 2017, 18:16
Випадкове загоряння чи спроба підпалу. У Давидківцях Хмельницького району не на жарт іде війна за місцевий ставок. Люди бунтують проти приватних орендарів, які кожного року, кажуть селяни, наживаються з водойми. Напередодні тут відбувся схід села. А вже вночі одному тутешньому жителю побили вікна, іншому підпалили магазин.
Ситуація навколо ставка в селі Давидківці кожного року дає про себе знати. Близько п’ятдесяти гектарів водного плеса є ласим шматком для наживи приватних орендарів. Вони змінюються майже кожного року, але поводять себе однаково. Місцеві жителі мають своє бачення з приводу того, в чиїй власності має перебувати водойма.
 
Напередодні місцевий орендар почав зариблювати став. В неділю ж селяни зібралися, аби відстояти водойму та не дати можливості чужим заробляти немалі кошти. Сільський голова каже, тяганина із ставком продовжується вже кілька років, тому потрібно зробити все можливе, аби громада стала його повноправним володарем, а сам став приносив прибутки до сільського бюджету.
Місцеві активісти, які стоять горою за тутешню водойму, переконують, громадянська війна за ставок точиться зі всіма орендарями. Тепер вона переросла із словесних перепалок у відкриті кримінальні провадження. Напередодні магазин, котрий знаходиться у власності одного із активістів, підпалили.
Одному підпалили магазин, іншому активісту невідомі побили вікно в приватному будинку. Олександр Борисович пригадує той жах, який вдалося пережити цієї ночі. В кімнаті, де невідомі каменюкою розбили шибку, спала донька, яка дивом не постраждала. Каже, такі дії не що інше, як відплата за небайдужу позицію.
За двома фактами відкрито кримінальні справи. Правоохоронці зараз вивчають ситуацію, яка призвела до протиправних дій, та шукають винних.
А поки поліціянти шукатимуть зловмисників, місцеві та сільський голова шукатимуть всі шляхи, аби повернути ставок у власність громади.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51