«Доступні ліки» на Хмельниччині знову відклали

П'ятниця, 07 квітня 2017, 17:16
Подоляни без «Доступних ліків». Старт урядового проекту з реімбурсації ліків знову відклали. Зробити безкоштовними, або з малою доплатою, ліки з трьох нозологій планували з січня 2017-го. Потім дату старту проекту змістили на перше квітня. Втім, вже тиждень квітня минув, а «Доступних ліків» в області і досі немає. Нині медиків та фармацевтів краю зібрали у Департаменті охорони здоров’я, аби пояснити як працюватиме програма.
Понад шістнадцять мільйонів гривень дісталося Хмельниччині по програмі «Доступні ліки». Такий проект в Україні запровадили вперше. Втім, як це працюватиме – питання відкрите.
«Доступні ліки» передбачають повне або часткове відшкодування коштів державою за ліки від трьох нозологій: серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми й цукрового діабету другого типу. Їх розподілили по районах пропорційно до кількості жителів.

П’ятнадцять територій області такого списку не сформували і досі. А саме цим аптекам треба укладати договори про повернення коштів з центрами ПСМД. До кінця п’ятниці усі мають підписати такі договори. Відшкодовуватиме держава гроші аптекарям за звітами,які вони подаватимуть двічі на місяць. Перелік ліків і кількість доплат за той чи інший препарат можна знайти на сайті МОЗУ.
Дізнатися про те, що аптека бере участь у програмі мали б за спеціальною наліпкою, та навіть паперової продукції на всіх не стало.
Запрацювати у повному обсязі програма має вже з наступного понеділка. Якщо її старт з якихось причин не пролонгують іще раз.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51