«Доступні ліки» на Хмельниччині знову відклали

П'ятниця, 07 квітня 2017, 17:16
Подоляни без «Доступних ліків». Старт урядового проекту з реімбурсації ліків знову відклали. Зробити безкоштовними, або з малою доплатою, ліки з трьох нозологій планували з січня 2017-го. Потім дату старту проекту змістили на перше квітня. Втім, вже тиждень квітня минув, а «Доступних ліків» в області і досі немає. Нині медиків та фармацевтів краю зібрали у Департаменті охорони здоров’я, аби пояснити як працюватиме програма.
Понад шістнадцять мільйонів гривень дісталося Хмельниччині по програмі «Доступні ліки». Такий проект в Україні запровадили вперше. Втім, як це працюватиме – питання відкрите.
«Доступні ліки» передбачають повне або часткове відшкодування коштів державою за ліки від трьох нозологій: серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми й цукрового діабету другого типу. Їх розподілили по районах пропорційно до кількості жителів.

П’ятнадцять територій області такого списку не сформували і досі. А саме цим аптекам треба укладати договори про повернення коштів з центрами ПСМД. До кінця п’ятниці усі мають підписати такі договори. Відшкодовуватиме держава гроші аптекарям за звітами,які вони подаватимуть двічі на місяць. Перелік ліків і кількість доплат за той чи інший препарат можна знайти на сайті МОЗУ.
Дізнатися про те, що аптека бере участь у програмі мали б за спеціальною наліпкою, та навіть паперової продукції на всіх не стало.
Запрацювати у повному обсязі програма має вже з наступного понеділка. Якщо її старт з якихось причин не пролонгують іще раз.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54