Асфальт зійшов разом зі снігом… На Хмельниччині почали ремонтувати дороги

Вівторок, 04 квітня 2017, 17:18
Асфальт зійшов разом зі снігом… На Хмельниччині почали ремонтувати дороги. Щоправда зараз виконують аварійні роботи з усунення ямковості. По всій області щоденно працює близько трьох десятків бригад. Вони намагаються привести, зруйноване за зиму, асфальтове покриття, до більш-менш придатного для їзди, стану.
Це дорога М-12 на відрізку від Хмельницького до Волочиська. Тут вже кілька днів працюють дорожники: латають дірки у асфальті. Ремонтували асфальтне покриття і взимку, щоправда за іншою технологією.
Всього відремонтувати треба двісті п’ятдесят тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Нині у області впоралися із сорока тисячами. І це тільки аварійні роботи. Причини і зношеність дорожнього одягу, і аномальна зима.
 
Один метр квадратний такого аварійного ремонту обходиться майже у півтисячі гривень.
Поточні ремонти розпочнуться за тиждень - одинадцятого квітня планують розпочати ремонт дороги від села Прибузького до Давидківського перехрестя. Щодо інших запланованих ремонтів певності немає – фінансування традиційно бракує.
Ще дорожники мають надію на кредитні кошти – вісімдесят мільйонів. Їх отримають лише за співфінансування з місцевих бюджетів.
Крім того, цього річ і на Хмельниччині має стартувати експеримент із залучення коштів від митних платежів на ремонти доріг. Місцеві дорожники подали пропозицій аж на півмільярда гривень.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48