Асфальт зійшов разом зі снігом… На Хмельниччині почали ремонтувати дороги

Вівторок, 04 квітня 2017, 17:18
Асфальт зійшов разом зі снігом… На Хмельниччині почали ремонтувати дороги. Щоправда зараз виконують аварійні роботи з усунення ямковості. По всій області щоденно працює близько трьох десятків бригад. Вони намагаються привести, зруйноване за зиму, асфальтове покриття, до більш-менш придатного для їзди, стану.
Це дорога М-12 на відрізку від Хмельницького до Волочиська. Тут вже кілька днів працюють дорожники: латають дірки у асфальті. Ремонтували асфальтне покриття і взимку, щоправда за іншою технологією.
Всього відремонтувати треба двісті п’ятдесят тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Нині у області впоралися із сорока тисячами. І це тільки аварійні роботи. Причини і зношеність дорожнього одягу, і аномальна зима.
 
Один метр квадратний такого аварійного ремонту обходиться майже у півтисячі гривень.
Поточні ремонти розпочнуться за тиждень - одинадцятого квітня планують розпочати ремонт дороги від села Прибузького до Давидківського перехрестя. Щодо інших запланованих ремонтів певності немає – фінансування традиційно бракує.
Ще дорожники мають надію на кредитні кошти – вісімдесят мільйонів. Їх отримають лише за співфінансування з місцевих бюджетів.
Крім того, цього річ і на Хмельниччині має стартувати експеримент із залучення коштів від митних платежів на ремонти доріг. Місцеві дорожники подали пропозицій аж на півмільярда гривень.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54