Незабаром у Хмельницькому з’явиться сучасний притулок для тварин

Четвер, 06 квітня 2017, 12:38
Дім для безпритульних тварин збудують на вулиці Заводській.

Сучасний центр поводження з тваринами з’явиться на вулиці Заводській. Земельна ділянка для будівництва тут вже виділена. Рішення про це було прийняте на минулій сесії міської ради. Сюди перемістять притулок, який зараз знаходиться у мікрорайоні Дубове.

Гроші з бюджету на проект виділять вже у липні цього року. Облаштувати притулок планують за сучасними технологіями, а опікуватися ним буде комунальне підприємство «Надія».

Заступник міського голови Анатолій Нестерук розповів, що у комунальному підприємстві працювати будуть кінологи та люди, яким не байдужа доля тварин.

До теми: В Україні прийнято законопроект про посилення покарання за вбивство і садизм над тваринами

www.0382.ua

Loading...

Новина дня

У Хмельницькому підбили підсумки форуму економічного розвитку Півмільйона гривень - саме стільки коштував форум економічного розвитку Хмельницького, який відбувся у квітні. Представники влади, підприємці та бізнесмени обговорювали під час заходу стратегію розвитку міста. Амбіції були величезні – 10 інвестиційних проектів, 3 дискусійні панелі та більше 5-ти сотень учасників.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37