Славута відмовилась приймати львівське сміття

П'ятниця, 14 квітня 2017, 10:48
Про це повідомляють у міськраді.

Мер Львова Андрій Садовий звернувся до Славутської міської ради з проханням захоронити частини твердих побутових відходів на території місцевого сміттєзвалища. Про це повідомляють у на офіційному сайті міськради. Натомість  КП «Славутське ЖКО» відмовило у проханні львів'янам

“На жаль, допомогти Львову у захороненні ТПВ немає спроможності, оскільки, наше сміттєзвалище переповнене й потребує розширення, реконструкції та рекультивації. Наразі проводяться проектно–кошторисні роботи по розширенню полігону твердих побутових відходів”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що сто тонн львівського сміття планують вивезти на старокостянтинівський полігон. А у Шепетівському та і Волочиському районах виявили купи сміття, у який знайшли чеки та квитанції зі Львова.
Сайт новин "Є"
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48