На Хмельниччині через ревнощі чоловік мало не спалив власну дитину

Середа, 19 квітня 2017, 17:54
Я тебе породив, я тебе і вб’ю: на Хмельниччині через ревнощі чоловік мало не спалив власну дитину. Жахливий випадок трапився у селі Малашівці. 32-річний Олександр спершу побив свою співмешканку, а потім влаштував пожежу в будинку, де знаходився його 11-місячний син. На щастя, від підпалу ніхто не постраждав – всі залишились живі та здорові. А, от, палію загрожує тюрма.
Знайомтеся це – Інна. Жінка – мати двох дітей. Старшому Костику – сім. Молодшому Олежику – лише 11 місяців. Нещодавно вона та її діти ледь не стали жертвами ревнощів цивільного чоловіка. Батько другої дитини – Олександр, підпалив оселю разом із власним сином. Події тієї ночі жінка й досі згадує з острахом. Все почалося близько восьмої вечора. Будучи напідпитку, благовірний прийшов з’ясовувати стосунки. Аби відчинили, став вибивати двері.
 
Доки поліція їхала, розповідає Інна, Олександр встиг заховатися в хліві. Його довго шукали, втім, знайшли і забрали. Жінка згадує, лишень заспокоїлася, зрозумівши, що небезпека позаду, колишній благовірний почав обривати телефон. Казав, що його відпустили і погрожував спалити хату. Інна каже, тоді подумала, що це тільки слова. Утім, з часом зрозуміла – Олександр уже почав втілювати їх у реальність. Жінка почула гуркіт на горищі. Що робити, каже, не знала. Не приховує, тоді ситуацію врятував старший син.
Пожежні приїхали за кілька хвилин. Хату вдалося загасити. А, от, жити там й досі немає можливості – повністю згоріли покрівля і дах. Наразі Інна з молодшим Олежиком мешкає у сусідки. Старший Костик – тимчасово проживає у свого батька. Каже, хоче до мами і дуже боїться – за неї й за братика. Побоювання, із того, що розповідають сусіди – не безпідставні. Адже, Олександр й раніше пив, дебоширив і підіймав руку на громадянську дружину.
Бабуся Інни – Людмила Станіславівна, пригадує, Олександр частенько погрожував вбити – і цивільну дружину, і її старшого – Костика і навіть власну дитину.
До речі, смертю чоловік продовжує грозити і Інні, і дітям досьогодні, каже жінка. Ось це – запис останньої телефонної розмови із Олександром.
Зважаючи на все це, Інна каже, до смерті боїться – за життя дітей і за власне. Адже, Олександр досі – на свободі. Минулого тижня, каже, з’являвся, утім, втік, бо викликала поліцію. Там, до речі, чоловіку уже оголосили про підозру.
Поліцейські кажуть, за скоєне – підпал плюс погрози – чоловіку світить – чималий строк. Провину свою він визнав.
До суду, Інна, каже, так і мешкатиме в сусідів. По-перше, тут – захист, а, по-друге, нехай чужий, та дах над головою. Аби підрихтувати свій – той, що згорів, родині треба чимало коштів. Збиток обраховується десятками тисяч гривень. Поки мають лише 5 – їх виділила сільрада.
В сільраді не приховують, розуміють, що цих коштів для того, аби покрити збиток не вистачить. Додають, у крайньому випадку звертатимуться за допомогою до районної адміністрації та ради. Інна ж, прагне єдиного – не матеріального – спокою для малечі і життя без остраху.
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19