У Хмельницькому спалили наркотиків на 5 мільйонів гривень

Четвер, 30 березня 2017, 09:59
Наркотичні засоби знищили поліцейські.
У Хмельницькому спалили наркотики, які були вилучені працівниками поліції впродовж минулого року в рамках кримінальних проваджень. Вартість їх на чорному ринку, зазначають правоохоронці, сягає 5 мільйонів гривень.

Знищили наркотичні засоби під пильним наглядом спеціальної комісії, до кладу якої увійшли працівники поліції, УСБУ та Головного управління юстиції в області.

«По усіх провадженнях, в рамках яких були вилучені наркотики, уже оголошено вироки суду, а фігуранти — засуджені. Переважну більшість становили наркотичні засоби рослинного походження, такі як марихуана та макова соломка, але були і синтетичні наркотики — амфетамін та метамфетамін», - зазначають у прес-службі поліції.

Також комісія знищила і обладнання, за допомогою якого засуджені виготовляли наркотики.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У Хмельницькому підбили підсумки форуму економічного розвитку Півмільйона гривень - саме стільки коштував форум економічного розвитку Хмельницького, який відбувся у квітні. Представники влади, підприємці та бізнесмени обговорювали під час заходу стратегію розвитку міста. Амбіції були величезні – 10 інвестиційних проектів, 3 дискусійні панелі та більше 5-ти сотень учасників.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37