Ротація спецпідрозділу «Богдан»

П'ятниця, 31 березня 2017, 17:07
Одні поїхали - інші приїхали. Напередодні до Хмельницького повернулися бійці спецпідрозділу поліції «Богдан». На сході країни чоловіки несли службу два місяці, аби громадяни тамтешніх районів були в безпеці. Для більшості із правоохоронців це далеко не перша ротація.
У старшого інспектора спецроти «Богдан» Максима Руслановича це вже дванадцята ротація. Каже, перестав рахувати, коли ця цифра дійшла до десятка. Чоловік додає, з кожною поїздкою помітно, місцеві жителі все більше поглядають у бік України.
 
Дружина спецпризначенця каже, раніше було легше, тому як на ротацію їхали на 45 діб. Тепер відрядження триває два місяці. Кожен день, коли чоловік там, доводиться хвилюватися.
Роботою своїх підлеглих командир задоволений. Всі завдання, які на них покладалися, підрозділ виконав в повній мірі. Переконує, головне, що приїхали в тому ж складі, що і їхали туди.
По приїзду в місто окремі військовослужбовці отримали відзнаки від вищого керівництва обласного управління поліції.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48