Ротація спецпідрозділу «Богдан»

П'ятниця, 31 березня 2017, 17:07
Одні поїхали - інші приїхали. Напередодні до Хмельницького повернулися бійці спецпідрозділу поліції «Богдан». На сході країни чоловіки несли службу два місяці, аби громадяни тамтешніх районів були в безпеці. Для більшості із правоохоронців це далеко не перша ротація.
У старшого інспектора спецроти «Богдан» Максима Руслановича це вже дванадцята ротація. Каже, перестав рахувати, коли ця цифра дійшла до десятка. Чоловік додає, з кожною поїздкою помітно, місцеві жителі все більше поглядають у бік України.
 
Дружина спецпризначенця каже, раніше було легше, тому як на ротацію їхали на 45 діб. Тепер відрядження триває два місяці. Кожен день, коли чоловік там, доводиться хвилюватися.
Роботою своїх підлеглих командир задоволений. Всі завдання, які на них покладалися, підрозділ виконав в повній мірі. Переконує, головне, що приїхали в тому ж складі, що і їхали туди.
По приїзду в місто окремі військовослужбовці отримали відзнаки від вищого керівництва обласного управління поліції.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54