Батьківщина ініціює всеукраїнський референдум

Середа, 12 квітня 2017, 17:11
Одна проблема здолали, настала черга іншої. 28 березня НКРЄ впровадила абонентську плату для населення за користування газотранспортною мережею. Ця новина неабияк сколихнула суспільство та окремі політичні сили. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з перших днів впровадження інновації почала вести рішучу боротьбу у судах усіх рівнів, та зрештою довела справу до кінця - плату відтерміновано. Днями лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко ініціювала підготовку до всеукраїнського референдуму щодо продажу українського чорнозему.
Абонплату за газ відтермінували. Близько тижня тому, із ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» було розпочата боротьба із рішенням Національної комісії з питань державного регулювання енергетики та комунальних послуг, в якому державний регулятор запровадив абонентську плату за газ для населення. Звернення на засіданнях позачергових сесій усіх рівнів дали результат, якого хотіла «Батьківщина».
 
Але на цьому свою роботу, яка спрямована на покращення ситуації в країні, ВО «Батьківщина» не зупиняє. Так, за ініціативи Юлії Тимошенко всеукраїнське об’єднання розпочинає процедуру із підготовки до всеукраїнського референдуму щодо неможливості продажу найбільшого скарбу нашої держав - українського чорнозему.
За словами Олега Лукашука, потрібно зробити все, аби землі сільськогосподарського призначення залишилися у власності українців.
У партії зазначають, для того, аби референдум відбувся, потрібно зібрати три мільйони підписів, тому кожен голос важливий.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54