Три закони життя
Вівторок, 12 березня 2013, 15:18
Євген Капцевич
начальник державної інспекції нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки територіального управління Держгірпромнагляду в Хмельницькій області
Колись я філософствував і визначив для себе життєве кредо. Людина працює для того аби жити, але не живе для того щоб працювати. Основним джерелом фінансування нашого життя це є робота, але не потрібно її перетворювати в такий абсолют, що тільки працювати, працювати, працювати. Потрібно вміти насолоджуватися життям. Це все проста фізіологія.
Склав також три закони життя: закон корита, закон останнього вагона та закон сімейного егоїзму. Все це присутнє в житті кожної людини.
Закон корита
Наше суспільство, якщо брати Україну, це одне корито, з якого всі годуються. Будь-яке корито – це величина константа, тобто постійна – розмір його і кількість їдла не змінні. Останнім часом бажаючих залізти в те корито більше, ніж воно розраховане.Тому комусь не вистачає місця. Хтось залізе в корито з ногами, а другий навіть лизнути не зможе. Але в середньому корито як було, так і лишилося коритом.
Закон останнього вагона
В цьому житті ми завжди не встигаємо, біжимо, біжимо. От якби та наші мізки та років п’ять назад, то ми би встигли, а так ми завжди запізнюємося. Коли запізнюєшся,біжиш за від’їжджаючим потягом, і стрибаєш в останній вагон, а він на залізничній дорозі завжди загальний і ніхто тебе не переведе ні в плацкарт, ні в купе, ні в СВ. Так і в реалії, от стрибнув в останній вагон, і будеш так по життю їхати в ньому.
Закон сімейного егоїзму
На прикладі будь-якої сім’ї можна зробити висновок – хтось кимось користується. Або чоловік жінкою, або жінка чоловіком, діти батьками, або батьки дітьми. І так в нашому суспільстві – хтось нахлібник, а хтось годувальник.