Військовій службі правопорядку – 15 років

Середа, 19 квітня 2017, 15:52
Вони пильнують порядок та закон у Збройних силах. У сферу відповідальності армійців зонального відділу військової служби правопорядку, що розташовується в обласному центрі, входять підрозділи ЗСУ Хмельницької та Чернівецької областей. Роботи вистачає і на Донбасі.
Олег Мамчур контрактник Військової служби правопорядку. Чоловік виконує завдання як у Хмельницькому, так і у зоні проведення антитерористичної операції. 19 квітня він, та його побратими відзначають професійне свято – 15-ту річницю із Дня створення ВСП.
Військова служба правопорядку – це правоохоронне формування у Збройних силах. Службовці Хмельницького зонального відділу ВСП співпрацюють із командирами частин, які входять у сферу відповідальності армійців – правоохоронців.
 
Нині кількість армійців котрі вчиняють правопорушення відчутно зменшилася порівняно із 2014 – 15 роками. Кількість тих хто зловживає спиртними напоями у війську стрімко йде на спад, не останню роль у цьому зіграли і службовці ВСП.
Проходять службу у лавах армійців-правоохоронців і строковики. Михайло Шестопал після півторарічного військового життя готується до звільнення з лав Збройних сил. За цей час доводилося відпрацьовувати вояцьку майстерність на полігонах, затримувати порушників під час патрулювання.
Службовці військової служби правопорядку кажуть, здебільшого армійці-порушники обіцяють більше не втрапляти у халепи через недотримання військового укладу. Особливо затятих хуліганів у військовій формі чекає службове розслідування. Займаються ВСП-шники не лише затриманням та вивченням правопорушень з боку військових, але й захистом їхніх прав та інтересів.
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Останні новини

18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
15:21
Race Party 7: автозвук. У Хмельницькому стартував автосезон - 2017 Змагання з драг-рейсингу та швидкісного спри... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 
12:48
Регбі-7. Хмельницька команда вдало стартувала в новому сезоні Відбувся перший тур чемпіонату України... 
10:51
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
18:07
Прикордонники навчалися тактичній медицині Врятувати побратима. В Хмельницькому на навчальному центрі Націонал... 
15:59
Патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп Леон-герой... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19