Військовій службі правопорядку – 15 років

Середа, 19 квітня 2017, 15:52
Вони пильнують порядок та закон у Збройних силах. У сферу відповідальності армійців зонального відділу військової служби правопорядку, що розташовується в обласному центрі, входять підрозділи ЗСУ Хмельницької та Чернівецької областей. Роботи вистачає і на Донбасі.
Олег Мамчур контрактник Військової служби правопорядку. Чоловік виконує завдання як у Хмельницькому, так і у зоні проведення антитерористичної операції. 19 квітня він, та його побратими відзначають професійне свято – 15-ту річницю із Дня створення ВСП.
Військова служба правопорядку – це правоохоронне формування у Збройних силах. Службовці Хмельницького зонального відділу ВСП співпрацюють із командирами частин, які входять у сферу відповідальності армійців – правоохоронців.
 
Нині кількість армійців котрі вчиняють правопорушення відчутно зменшилася порівняно із 2014 – 15 роками. Кількість тих хто зловживає спиртними напоями у війську стрімко йде на спад, не останню роль у цьому зіграли і службовці ВСП.
Проходять службу у лавах армійців-правоохоронців і строковики. Михайло Шестопал після півторарічного військового життя готується до звільнення з лав Збройних сил. За цей час доводилося відпрацьовувати вояцьку майстерність на полігонах, затримувати порушників під час патрулювання.
Службовці військової служби правопорядку кажуть, здебільшого армійці-порушники обіцяють більше не втрапляти у халепи через недотримання військового укладу. Особливо затятих хуліганів у військовій формі чекає службове розслідування. Займаються ВСП-шники не лише затриманням та вивченням правопорушень з боку військових, але й захистом їхніх прав та інтересів.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55