Нові голови райдержадміністрацій. Кого призначив Президент?

Понеділок, 03 квітня 2017, 12:52
Петро Порошенко своїми розпорядженнями призначив керівників Шепетівської та Полонської РДА.

Відсьогодні, 3 квітня, у двох райдержадміністраціях на Хмельниччині нові керівники. Щоправда, обидва на випробувальному терміні на три місяці. Відповідні розпорядження підписав Президент України Петро Порошенко.

Головою Полонської районної державної адміністрації з 3 квітня року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства призначено Віктора Солодкого. Віктор Володимирович є приватним підприємцем. На перших місцевих виборах у жовтні 2015 року 43-річний Віктор Солодкий був першим номером у списку партії «Громадський рух «Народний контроль» до Полонської міської ради. Утім, депутатом так і не став, оскільки його партія посіла останнє 12 місце.

Головою Шепетівської райдержадміністрації Порошенко призначив Романа Підопригору, який до цього працював адвокатом. Утім, також має політичну біографію. У 2015 році він під прапорами «Громадського руху «Народний контроль» йшов на вибори до Шепетівської міської ради (його політ сила посіла 10 місце з 13-ти та не увійшла до міськради). Крім цього, 43-річний Роман Борисович був ще й кандидатом на посаду міського голови Шепетівки. Набравши 1,96% голосів, він посів останнє 10 місце.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54