Нові голови райдержадміністрацій. Кого призначив Президент?

Понеділок, 03 квітня 2017, 12:52
Петро Порошенко своїми розпорядженнями призначив керівників Шепетівської та Полонської РДА.

Відсьогодні, 3 квітня, у двох райдержадміністраціях на Хмельниччині нові керівники. Щоправда, обидва на випробувальному терміні на три місяці. Відповідні розпорядження підписав Президент України Петро Порошенко.

Головою Полонської районної державної адміністрації з 3 квітня року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства призначено Віктора Солодкого. Віктор Володимирович є приватним підприємцем. На перших місцевих виборах у жовтні 2015 року 43-річний Віктор Солодкий був першим номером у списку партії «Громадський рух «Народний контроль» до Полонської міської ради. Утім, депутатом так і не став, оскільки його партія посіла останнє 12 місце.

Головою Шепетівської райдержадміністрації Порошенко призначив Романа Підопригору, який до цього працював адвокатом. Утім, також має політичну біографію. У 2015 році він під прапорами «Громадського руху «Народний контроль» йшов на вибори до Шепетівської міської ради (його політ сила посіла 10 місце з 13-ти та не увійшла до міськради). Крім цього, 43-річний Роман Борисович був ще й кандидатом на посаду міського голови Шепетівки. Набравши 1,96% голосів, він посів останнє 10 місце.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48