Своїх «Тамплієрів» до Хмельницького привіз Сергій Жадан

Четвер, 13 квітня 2017, 14:29
Війна, кохання і птахи… Своїх «Тамплієрів» до Хмельницького привіз Сергій Жадан. Презентував поетичну збірку хмельничанам поет лише зараз, хоч видав її ще минулого року. У книзі, за словами автора, 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.
Хто слухав Жадана хоч раз, обов’язково захоче почути удруге – переконують хмельничани, котрі зібралися на презентацію найновішої збірки харків’янина.
Твори українського поета й прозаїка дійсно можна почути різними мовами. Сам він теж займається перекладацькою діяльністю з німецької, польської, білоруської та російської мов. Втім, українською, вірші, зрозуміло звучать найбільш природно.
 
І так усі 39 віршів… Кожен із збірки «Тамплієри» про переживання кожного із свідомих українців, котрим болить війна на сході. Тут і про жінок, котрі чекають на своїх чоловіків, і про воїнів, які вже не повернуться додому, і про медиків, які намагаються повертати їх до життя.
Попри жорсткість текстів, у спілкуванні Сергій Жадан виявляється життєрадісною людиною із гарним почуттям гумору. Із усмішкою розповідає про свої акторські починання: зіркові ролі тривалістю по п’ять і три секунди.
За оцю свою східну українськість частенько потрапляв у немилість до колишньої влади, а отже й літературних критиків. Пригадує роман «Ворошиловград» потрапив під хвилю нещадної і максимально дивної критики.
Втім, каже, до конструктивної критики завжди прислухається, тому має свою групу «цензорів» - друзів на чолі із дружиною. От і зараз вони мають що почитати – Сергій Жадан готує до видання новий роман.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54