Пожежу від вибуху на ДП «Новатор» ліквідовували хмельницькі рятувальники

Середа, 05 квітня 2017, 18:05
Пожежу від вибуху на ДП «Новатор» ліквідовували хмельницькі вогнеборці. Саме за такою легендою проходило показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту підприємства. Хмельницькі рятувальники перевірили готовність працівників «Новатора» до надзвичайних ситуацій та їхню взаємодію зі службами оперативного реагування. Долучились до навчань і предсавники ДСНС Волинської, Житомирської, Київської та Рівненської областей.
Вибух в комбінованій печі, пожежа в гальванічно-фарбувальному цеху. На ДП «Новатор» надзвичайна ситуація, під завалами двоє постраждалих працівників. За такою легендою відбулось показове комплексне навчання з питань цивільного захисту у Хмельницькому.
Успішне вирішення багатопланових і складних завдань, які покладені на цивільний захист підприємства, у значній мірі залежать від рівня підготовки персоналу підприємства.

Тож згідно легенди, внаслідок вибуху виникає пожежа в одному з цехів підприємства. Начальник розпочинає евакуацію працівників, до місця аварії прибувають пожежна та аварійно-технічна команди, рятувальники та медична ланка. Поки рятувальники та техніки ліквідовують пожежу, медики надають першу допомогу постраждалим.
До місця пожежі прибуває чергова зміна оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС, щоб проконтролювати хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Керівники ДП «Новатор» оцінили роботу сил цивільного захисту підприємства на задовільно. Кажуть, над помилками будуть ретельно працювати.
Всього до проведення навчання залучено близько 30 чоловік особового складу на трьох одиницях пожежної та спеціальної техніки ДСНС та автомобіль «швидкої» допомоги.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51