«Кубок Кроку – 2017»

Середа, 03 травня 2017, 18:09
Вальс, танго та ча-ча-ча. У Хмельницькому відбувся «Кубок Кроку – 2017». На теренах міста - це двадцять перший танцювальний фестиваль. Традиційно, взяти участь у ньому з’їхалися сотні танцюристів зі всієї України. Це діти – від наймолодших і до 18-ти років.
Вальс, танго та ча-ча-ча. У Хмельницькому відбувся «Кубок Кроку – 2017». На теренах міста - це вже двадцять перший танцювальний фестиваль. За цей час, каже президент клубу, перемог було чимало, втім найбільша гордість «Кроку» - його випускники.

Традиційно, взяти участь у «Кубку Кроку» з’їхалися сотні танцівників зі всієї України. Це діти – від наймолодших і до 18-ти років. До прикладу, ось ця гармонійна пара, Інна та Дмитро, прибули з Житомира. Розповідають про важливу складову ефектного виступу – одяг.
А це маленькі зірочки місцевого паркету – Даня Сироїжка та Кароліна Погоржальська.
Танцювальний хист у родині Погоржальських, так би мовити, передається по материнській лінії. Свого часу, стопами бабусі пішла Вікторія, тепер – донька Кароліна. Втім, зізнається Вікторія, за доньку хвилюється значно більше, аніж за себе, коли танцювала.
Аби свято спортивного бального танцю вдалося, долучилися благодійники. Завдяки їм, кажуть у «Кроці», танцювальний фестиваль відбувся.
У свою чергу, помічник народного депутата Сергія Лабазюка, зазначає, без підтримки «Крок» не залишить.
Себто, молодь, культура та спорт Хмельниччини можуть розрахувати на підтримку благодійного фонду. Саме ці сфери у 2017-му визначили як пріоритетні.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Останні новини

17:43
Перший хмельницький «Rock&Buh» Перший, та не комом… У Хмельницькому відгудів дводенний «Rock&Buh». Для тих, хто на дійство не потр... 
17:37
«Моя сім'я - моя країна» Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Се... 
14:53
Чемпіонат області з баскетболу серед дітей Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі відбувся Чемпіон... 
13:54
На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 т... 
12:58
Поліція Хмельниччини відтепер їздитиме ще й на японських кросоверах і українських ланосах  
11:58
"Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2017 року обласний центр фізичного здор... 
10:49
Безпека дітей під час літніх канікул: звернення хмельницьких рятувальників до батьків  
09:52
Під Хмельницьким облаштовують центр реабілітації для учасників АТО У програмі будуть заняття... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37