Мешканців області запрошують взяти участь у фотоконкурсі пам’яток культурної спадщини

Середа, 05 квітня 2017, 10:49
Фото розмістять у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії.

Фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” проводять в близько 40 країнах світу. В Україні його організовує громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

“Світлини дадуть змогу проілюструвати статті Вікіпедії. Зазвичай конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі”, - йдеться у повідомленні.

Участь у конкурсі може взяти кожен охочий! Для цього треба зробити три кроки:
1.Зареєструватися у Вікісховищі (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
2.Знайти пам’ятку у списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
3.Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Сфотографувати пам’ятки можна під час конкурсу або взяти старі фото, головне — свої власні. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.

Номінації конкурсу: за найкращі фотографії — 10 перших місць; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток — 1-е, 2-е і 3-є; за найкращі фотографії по кожному з регіонів України; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток по кожному з регіонів України. Спецномінації конкурсу:«Цивільні споруди доби Гетьманщини»; Національний заповідник «Софія Київська».

Детальніше про конкурс, його історію, порядок участі можна дізнатися за посиланням http://wikilovesmonuments.org.ua/
Сайт новин "Є"
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51