Мешканців області запрошують взяти участь у фотоконкурсі пам’яток культурної спадщини

Середа, 05 квітня 2017, 10:49
Фото розмістять у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії.

Фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” проводять в близько 40 країнах світу. В Україні його організовує громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

“Світлини дадуть змогу проілюструвати статті Вікіпедії. Зазвичай конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі”, - йдеться у повідомленні.

Участь у конкурсі може взяти кожен охочий! Для цього треба зробити три кроки:
1.Зареєструватися у Вікісховищі (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
2.Знайти пам’ятку у списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
3.Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Сфотографувати пам’ятки можна під час конкурсу або взяти старі фото, головне — свої власні. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.

Номінації конкурсу: за найкращі фотографії — 10 перших місць; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток — 1-е, 2-е і 3-є; за найкращі фотографії по кожному з регіонів України; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток по кожному з регіонів України. Спецномінації конкурсу:«Цивільні споруди доби Гетьманщини»; Національний заповідник «Софія Київська».

Детальніше про конкурс, його історію, порядок участі можна дізнатися за посиланням http://wikilovesmonuments.org.ua/
Сайт новин "Є"
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54