Прикордонники навчалися тактичній медицині

П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:07
Врятувати побратима. В Хмельницькому на навчальному центрі Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбулися масштабні навчання із тактичної медицини. Аби навчити курсантів-випускників до закладу навідалися волонтери, які в свій час мали змогу пройти курс підготовки в Канаді за стандартами НАТО.
Підірваний кугуар, вибухи та кілька поранених, які чекають допомоги від побратимів - це сценарій сьогоднішніх навчань із надання медичної допомоги. Адже знання цих прийомів та навиків можуть врятувати життя і собі, і пораненому військовослужбовцю.
Поділитися своїми навиками із випускниками Національної академії Держаної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького приїхали волонтери, які свого часу цей досвід перейняли у канадських військових. Тепер навиками тактичної медицини стандартів НАТО діляться із українськими прикордонниками.
 
Загалом курс навчання тривав кілька днів, спочатку була теорія, далі практика. Курсанти кажуть, при навчанні вогнева підготовка та тактика важливі, але медична підготовка не менш важливіша, адже знання її азів дасть можливість врятувати людське життя.
Із розвитком зброї та тактики бою розвивається і медицина, адже кожен військовослужбовець повинен знати як врятуватися від поранення.
Обізнаний - значить озброєний. Та головне, щоб ці знання ніколи не знадобилися нашим військовим у воєнних діях.
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19