Прикордонники навчалися тактичній медицині

П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:07
Врятувати побратима. В Хмельницькому на навчальному центрі Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбулися масштабні навчання із тактичної медицини. Аби навчити курсантів-випускників до закладу навідалися волонтери, які в свій час мали змогу пройти курс підготовки в Канаді за стандартами НАТО.
Підірваний кугуар, вибухи та кілька поранених, які чекають допомоги від побратимів - це сценарій сьогоднішніх навчань із надання медичної допомоги. Адже знання цих прийомів та навиків можуть врятувати життя і собі, і пораненому військовослужбовцю.
Поділитися своїми навиками із випускниками Національної академії Держаної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького приїхали волонтери, які свого часу цей досвід перейняли у канадських військових. Тепер навиками тактичної медицини стандартів НАТО діляться із українськими прикордонниками.
 
Загалом курс навчання тривав кілька днів, спочатку була теорія, далі практика. Курсанти кажуть, при навчанні вогнева підготовка та тактика важливі, але медична підготовка не менш важливіша, адже знання її азів дасть можливість врятувати людське життя.
Із розвитком зброї та тактики бою розвивається і медицина, адже кожен військовослужбовець повинен знати як врятуватися від поранення.
Обізнаний - значить озброєний. Та головне, щоб ці знання ніколи не знадобилися нашим військовим у воєнних діях.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55