Прикордонники навчалися тактичній медицині

П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:07
Врятувати побратима. В Хмельницькому на навчальному центрі Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбулися масштабні навчання із тактичної медицини. Аби навчити курсантів-випускників до закладу навідалися волонтери, які в свій час мали змогу пройти курс підготовки в Канаді за стандартами НАТО.
Підірваний кугуар, вибухи та кілька поранених, які чекають допомоги від побратимів - це сценарій сьогоднішніх навчань із надання медичної допомоги. Адже знання цих прийомів та навиків можуть врятувати життя і собі, і пораненому військовослужбовцю.
Поділитися своїми навиками із випускниками Національної академії Держаної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького приїхали волонтери, які свого часу цей досвід перейняли у канадських військових. Тепер навиками тактичної медицини стандартів НАТО діляться із українськими прикордонниками.
 
Загалом курс навчання тривав кілька днів, спочатку була теорія, далі практика. Курсанти кажуть, при навчанні вогнева підготовка та тактика важливі, але медична підготовка не менш важливіша, адже знання її азів дасть можливість врятувати людське життя.
Із розвитком зброї та тактики бою розвивається і медицина, адже кожен військовослужбовець повинен знати як врятуватися від поранення.
Обізнаний - значить озброєний. Та головне, щоб ці знання ніколи не знадобилися нашим військовим у воєнних діях.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54