Кам’янець-Подільський розвиває спортивну інфраструктуру

Понеділок, 03 квітня 2017, 16:26
Новий поштовх для розвитку легкої атлетики в області. Вихідними до Кам’янця-Подільського завітали представники Міністерства молоді та спорту. Фахівці поговорили про підтримку фізичної культури в регіоні та реконструкцію стадіонів.
Кам’янець-Подільський - місто не лише туристичне, а й спортивне. Саме місцевий виш готує представників на олімпіади та змагання.
Останні десять років університет проводить обласні змагання з легкої атлетики. Два студенти вишу представляли Україну на Олімпійських іграх. Тож саме це місто стає осередком молодіжного спортивного руху в нашій області.
  
  Дві міністерські комісії – розвитку та змагань завітали вихідними на Поділля. Вже згодом говорили і про продуктивну роботу, і про перші напрацювання для розвитку спортивної інфраструктури у нашому регіоні.
Легку атлетику за її масовість називають королевою серед видів спорту. Та от королівських умов у нас на Поділлі для тренування нема. Хмельниччина – єдина область, де не вистачає стадіону з легкоатличним ядром. При цьому спортсмени демонструють гарні результати на змаганнях. Тому у федерації переконані – фінансова підтримка спортивної інфраструктури ще й економічно вигідна для місцевого бюджету.
Декілька райцентрів Хмельниччини, зокрема Старокостянтинів, можуть найближчим часом отримати реконструйонвані стадіони. А от Кам’янець-Подільський місце для змагань всеукраїнського рівня планує облаштувати вже за два роки.
Сертифіковані стадіони для всеукраїнських змагань мають лише два обласні центри - Луцьк та Кропивницький. Тож після реконструкції спортивних об’єктів у Кам’янця є усі шанси на те, щоб ще потужніше готувати молодих спортсменів.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54