Без копійки у кишені. Відтепер хмельничани можуть сплачувати за проїзд за допомогою QR-коду

Середа, 10 травня 2017, 18:09
Без копійки у кишені. Відтепер хмельничани можуть сплачувати за проїзд за допомогою QR-коду та додатку Приват-24. Запрацює нововведення, щоправда, лише в міському електротранспорті. Так намагаються популяризувати комунальні перевезення і серед молоді. Ціна на проїзд залишиться такою ж, як і паперового квитка – 2,50 грн. Таким чином Хмельницький закрив десятку перших міст в Україні , де запровадили електронний квиток.
Так міський голова Хмельницького пробує електротрансівське нововведення – електронний квиток. Зізнається, комунальним транспортом користується рідко, а от старший син пересувається тролейбусами, новацію - оцінить. З початку року е-квитки запрацювали у Львові, тоді ще у вісьмох містах. І от десятим став Хмельницький.

Так перевізники отримуватимуть фід-беки і краще розумітимуть структуру свого пасажиропотоку. Конфіденційність даних обіцяють берегти.
Кожен квиток має термін придатності. Коли він спливає - колір згасає й він перетворюється на чорно-білий. Тож кататися цілісінький день не вдасться.
Щоправда прогалини поки що залишаються. Приватбанк розробляє програму, що дозволить сплачувати за проїзд власникам карток інших банків. Тож відмовлятися від готівкового розрахунку за проїзд поки що не поспішатимуть.
Спеціальні наліпки з QR-кодами вже є у кожному тролейбусі – у тестовому режимі вже продали понад сотню квитків. Крім того, на початку наступного місяця в Хмельницькому з’являться валідатори. Точніше, ці пристрої – 75 штук – уже є в комунальників. Нині користуватися ними навчають кондукторів.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55