За енки з школи вигнали б, а з облради – можна?

Четвер, 13 квітня 2017, 17:45
За енки з школи вигнали б, а з облради – можна? «Чесно» вперше показали обласних обранців-прогульників. Восьмеро депутатів за результатами 2016-го взагалі потрапили у список потенційних відкликанців, тобто за законом, їх можна позбавити депутатського мандату. Всього ж до списку прогульників потрапили тридцять троє обласних обранців із вісімдесяти чотирьох.
Сім сесій і стільки ж засідань комісій. Задається, небагато днів на рік потрібно було виділити обласним обранцям, аби виконати свій громадянський обов’язок. Втім, далеко не всі змогли впоратися.
Представники «Чесно» навіть спробували дізнатися причини прогулів більшості.
Згідно з законом України «Про статус депутатів місцевих рад» пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії є підставою для його відкликання. Втім, процедура надскладна для реалізації.
Об’єктивно оцінюючи картину, чеснівці й не сподіваються на відкликання хоч би одного обласного обранця, та прагнуть, аби електорат знав за кого голосує, й, хто, покладені на нього обов’язки просто ігнорує.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54