За енки з школи вигнали б, а з облради – можна?

Четвер, 13 квітня 2017, 17:45
За енки з школи вигнали б, а з облради – можна? «Чесно» вперше показали обласних обранців-прогульників. Восьмеро депутатів за результатами 2016-го взагалі потрапили у список потенційних відкликанців, тобто за законом, їх можна позбавити депутатського мандату. Всього ж до списку прогульників потрапили тридцять троє обласних обранців із вісімдесяти чотирьох.
Сім сесій і стільки ж засідань комісій. Задається, небагато днів на рік потрібно було виділити обласним обранцям, аби виконати свій громадянський обов’язок. Втім, далеко не всі змогли впоратися.
Представники «Чесно» навіть спробували дізнатися причини прогулів більшості.
Згідно з законом України «Про статус депутатів місцевих рад» пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії є підставою для його відкликання. Втім, процедура надскладна для реалізації.
Об’єктивно оцінюючи картину, чеснівці й не сподіваються на відкликання хоч би одного обласного обранця, та прагнуть, аби електорат знав за кого голосує, й, хто, покладені на нього обов’язки просто ігнорує.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51