За енки з школи вигнали б, а з облради – можна?

Четвер, 13 квітня 2017, 17:45
За енки з школи вигнали б, а з облради – можна? «Чесно» вперше показали обласних обранців-прогульників. Восьмеро депутатів за результатами 2016-го взагалі потрапили у список потенційних відкликанців, тобто за законом, їх можна позбавити депутатського мандату. Всього ж до списку прогульників потрапили тридцять троє обласних обранців із вісімдесяти чотирьох.
Сім сесій і стільки ж засідань комісій. Задається, небагато днів на рік потрібно було виділити обласним обранцям, аби виконати свій громадянський обов’язок. Втім, далеко не всі змогли впоратися.
Представники «Чесно» навіть спробували дізнатися причини прогулів більшості.
Згідно з законом України «Про статус депутатів місцевих рад» пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії є підставою для його відкликання. Втім, процедура надскладна для реалізації.
Об’єктивно оцінюючи картину, чеснівці й не сподіваються на відкликання хоч би одного обласного обранця, та прагнуть, аби електорат знав за кого голосує, й, хто, покладені на нього обов’язки просто ігнорує.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51