Здай зброю – спи спокійно!

Вівторок, 11 квітня 2017, 17:45
Здай зброю – спи спокійно! Хмельничани не надто активно, утім, роззброюються. З 1 квітня в Україні стартував традиційний місячник добровільної здачі зброї. За 10 днів операції хмельничани вже встигли здати 14 одиниць. Травмати, газові пістолети та мисливська гладкоствольна – хтось позбувається зброї назавжди, а хтось, реєструє офіційно для того, аби в подальшому на законних підставах користуватися. Власне, таких наразі – 7 чоловік. Усі вони, відповідно до правил місячника, не несуть кримінальної відповідальності.
50 на 50. Із 14 одиниць зданої за 10 днів зброї, рівно половину буде знищено, кажуть поліцейські. 7-ро власників відмовились – хто від травматів, хто від газових пістолетів, а хто й від рушниці, бо ті стали непридатними для стрільби.
Для того, аби зробити це під час місячника добровільної здачі зброї особливо старатися не доведеться. Все, що потрібно – прийти до поліції, так би мовити «з повинною». Написати заяву, віддати зброю і підзбирати кілька документів.
 
Крім того, правоохоронці ще розпитають сусідів – про вашу, так би мовити, адекватність, зайдуть додому і перевірять чи є в наявності спеціальний сейф для зберігання зброї. Якщо усе гаразд – дозвіл отримаєте буквально за два тижні. На все про все доведеться витратити близько 140 грн. Рівно стільки вартують послуги дозвільної системи. Погодьтеся, сума – не велика. Тож, якщо маєте незареєстровану зброю – ласкаво просимо до поліції. Місячник добровільної здачі триватиме ще до 30 квітня. Після його закінчення, кримінальної відповідальності за незаконне зберігання раптом що – не уникнути.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48