Здай зброю – спи спокійно!

Вівторок, 11 квітня 2017, 17:45
Здай зброю – спи спокійно! Хмельничани не надто активно, утім, роззброюються. З 1 квітня в Україні стартував традиційний місячник добровільної здачі зброї. За 10 днів операції хмельничани вже встигли здати 14 одиниць. Травмати, газові пістолети та мисливська гладкоствольна – хтось позбувається зброї назавжди, а хтось, реєструє офіційно для того, аби в подальшому на законних підставах користуватися. Власне, таких наразі – 7 чоловік. Усі вони, відповідно до правил місячника, не несуть кримінальної відповідальності.
50 на 50. Із 14 одиниць зданої за 10 днів зброї, рівно половину буде знищено, кажуть поліцейські. 7-ро власників відмовились – хто від травматів, хто від газових пістолетів, а хто й від рушниці, бо ті стали непридатними для стрільби.
Для того, аби зробити це під час місячника добровільної здачі зброї особливо старатися не доведеться. Все, що потрібно – прийти до поліції, так би мовити «з повинною». Написати заяву, віддати зброю і підзбирати кілька документів.
 
Крім того, правоохоронці ще розпитають сусідів – про вашу, так би мовити, адекватність, зайдуть додому і перевірять чи є в наявності спеціальний сейф для зберігання зброї. Якщо усе гаразд – дозвіл отримаєте буквально за два тижні. На все про все доведеться витратити близько 140 грн. Рівно стільки вартують послуги дозвільної системи. Погодьтеся, сума – не велика. Тож, якщо маєте незареєстровану зброю – ласкаво просимо до поліції. Місячник добровільної здачі триватиме ще до 30 квітня. Після його закінчення, кримінальної відповідальності за незаконне зберігання раптом що – не уникнути.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54