Півсотні хмельничан перекрили рух на Проспекті миру

Середа, 29 березня 2017, 18:01
З темних квартир – на дорогу. Півсотні хмельничан перекрили рух на Проспекті миру у вівторок ввечері. Люди вийшли на пішохідний перехід поблизу костелу, незадоволені тим, що двом будинкам на вулиці Перемоги відключили електропостачання. Міську владу протестувальники про зібрання не повідомили, тож з’ясовувати причину зупинки руху приїхали патрульні.
І так кілька годин поспіль. Мешканці двох будинків за адресами вулиця Перемоги 8/3 та 8/4 перекрили рух по Проспекті Миру. Кажуть – це єдиний вихід, аби влада звернула на них увагу. Люди незадоволені, переконують - електрика у них періодично зникає, а тепер два будинки відімкнули від мережі на невизначений час.
Про перекриття дороги активісти не повідомили ані міську раду, ані поліцію, тож чимало містян потрапили у пастку – доїхали до перекритої дороги й мусили шукати інші шляхи для об’їзду. Люди ж просять увійти у їхнє положення.
 
Втім, деяким мешканцям до своїх дітей, здається, діла немає. Хоча можливо візок – бутафорія, а цигарка в роті чоловіка – вайпер.
Проблема ж в тому, що будинок фактично і досі не зданий в експлуатацію за всіма вимогами. Так за використану електроенергію люди сплачують не в «Обленерго», а приватному підприємству «Поділля будінвест».
А тепер пана, якому «гроші давали у руки», знайти не можуть.
Не вдалося дотелефонуватися на вказані, як ПП «Поділля Будінвест» телефонні номери, і нам.
А от у міській раді на вечірні події відреагували. Міський очільник мешканцям будинку може хіба поспівчувати. Впливати ані на приватних підприємців, ані на «Обленерго» - повноважень не має.
Вирішувати господарські спори потрібно через суд. Втім, «Обленерго» на протест відреагувало – світло будинкам підключили. Та міський голова просить хмельничан бути обережними під час придбання житла. Якщо ж заселяєтеся у будинок не зданий в експлуатацію – нарікайте на себе.
Адже завтра усе місто може стати, через недалекоглядність кількох десятків містян.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54