Півсотні хмельничан перекрили рух на Проспекті миру

Середа, 29 березня 2017, 18:01
З темних квартир – на дорогу. Півсотні хмельничан перекрили рух на Проспекті миру у вівторок ввечері. Люди вийшли на пішохідний перехід поблизу костелу, незадоволені тим, що двом будинкам на вулиці Перемоги відключили електропостачання. Міську владу протестувальники про зібрання не повідомили, тож з’ясовувати причину зупинки руху приїхали патрульні.
І так кілька годин поспіль. Мешканці двох будинків за адресами вулиця Перемоги 8/3 та 8/4 перекрили рух по Проспекті Миру. Кажуть – це єдиний вихід, аби влада звернула на них увагу. Люди незадоволені, переконують - електрика у них періодично зникає, а тепер два будинки відімкнули від мережі на невизначений час.
Про перекриття дороги активісти не повідомили ані міську раду, ані поліцію, тож чимало містян потрапили у пастку – доїхали до перекритої дороги й мусили шукати інші шляхи для об’їзду. Люди ж просять увійти у їхнє положення.
 
Втім, деяким мешканцям до своїх дітей, здається, діла немає. Хоча можливо візок – бутафорія, а цигарка в роті чоловіка – вайпер.
Проблема ж в тому, що будинок фактично і досі не зданий в експлуатацію за всіма вимогами. Так за використану електроенергію люди сплачують не в «Обленерго», а приватному підприємству «Поділля будінвест».
А тепер пана, якому «гроші давали у руки», знайти не можуть.
Не вдалося дотелефонуватися на вказані, як ПП «Поділля Будінвест» телефонні номери, і нам.
А от у міській раді на вечірні події відреагували. Міський очільник мешканцям будинку може хіба поспівчувати. Впливати ані на приватних підприємців, ані на «Обленерго» - повноважень не має.
Вирішувати господарські спори потрібно через суд. Втім, «Обленерго» на протест відреагувало – світло будинкам підключили. Та міський голова просить хмельничан бути обережними під час придбання житла. Якщо ж заселяєтеся у будинок не зданий в експлуатацію – нарікайте на себе.
Адже завтра усе місто може стати, через недалекоглядність кількох десятків містян.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48