У Меджибожі відбудеться «Ніч Музеїв-2017»

Середа, 10 травня 2017, 18:24
«Палац Синявських відкрито на реставрацію». У суботу 13-го травня під таким девізом розпочнеться «Ніч Музеїв» у Меджибожі. Цілий день у фортеці вируватиме етно-ярмарок та частування меджибізькими смаколиками. А ось офіційне відкриття заплановане на 18 годину.
Палац Синявських, містечковий танець, екскурсії підземеллями та навколо фортеці, етно-ярмарок та традиційне фаєр-шоу. У суботу 13-го травня у Меджибожі відбудеться «Ніч Музеїв». Хоча офіційне відкриття заплановане на 18 годину, святкова атмосфера пануватиме цілий день.
Це смаколики від старокостянтинівських медоварів, різні сорти козячого сиру, частування кулішом та юшкою. Втім, окрім такої гостини, буде і культурна програма. Цьогорічна «Ніч Музеїв» відбудеться під девізом «Палац Синявських відкрито на реставрацію».
Окрім цієї екскурсії, буде ще одна. Цього року, вперше відвідувачів поведуть навколо фортеці.
Родзинкою вечора стане виставка цінностей Меджибізького замку. Традиційно, тільки у «Ніч Музеїв» експонуватимуть пляшку вина зі 150-літньою історією. Покажуть і інші цікавинки.
У «Ніч Музеїв» можна не тільки побачити і почути, а й самому доторкнутися до вікової історії. На відвідувачів замку очікують різноманітні майстер-класи.
Також про історичну фортецю покажуть два мультики та, навіть, до «Ночі Музеїв» спеціально вигадають Меджибізький Оскар. Насамкінець – захоплююче фаєр-шоу. Нагадаємо, відбудеться «Ніч Музеїв» у суботу 13-го травня. Офіційне відкриття о 18 годині. А ось ті, хто полюбляє смачненько поласувати, повинні завітати ще з самого ранку.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55