Громадська рада провела форум

П'ятниця, 21 квітня 2017, 15:36
Громадська рада при Хмельницькій обласній державній адміністрації провела форум для громадськості області. Активісти хочуть покращення комунікацій із іншими інститутами громадського суспільства та визначення конкретних шляхів в роботі громадських рад.
Громадська рада зібралася на форум. В ньому взяли участь представники громадських формувань районів та інші суспільні об’єднання. Метою зібрання стало напрацювання спільних планів та проектів для покращення ситуації в області.
На своє засідання громадськість запросила очільника краю Олександра Корнійчука, але той, з невідомих причин, замість себе відправив на форум тимчасово виконуючого обов’язки заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Але і він після вітального слова залишив залу.
 
Основною роботою Громадської ради є контроль роботи органів державної влади. В свою чергу державні органи повинні всіляко сприяти та реагувати на думку суспільства. Тим більше, коли за останній час в дорадчого органу збільшилися функції впливу.
Створення громадських рад дало можливість суспільству домогтися від органів державної влади вирішення конкретних проблем та питань. Тепер проігнорувати думку громадськості виконавчі органи не мають права.
Хоча Громадська рада при Хмельницькій обласній державній адміністрації діє, але про деякі райони такого сказати не можна. Одні представники кивають в бік небажання активістів утворювати такий орган, інші говорять про чвари в колах тих самих активістів.
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Останні новини

18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
15:21
Race Party 7: автозвук. У Хмельницькому стартував автосезон - 2017 Змагання з драг-рейсингу та швидкісного спри... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 
12:48
Регбі-7. Хмельницька команда вдало стартувала в новому сезоні Відбувся перший тур чемпіонату України... 
10:51
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
18:07
Прикордонники навчалися тактичній медицині Врятувати побратима. В Хмельницькому на навчальному центрі Націонал... 
15:59
Патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп Леон-герой... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19