«Виміри мислення» глобального світу у Хмельницькому

Вівторок, 11 квітня 2017, 16:39
Як не втратитися у інформаційних потоках? Перед хмельничанами розгорнули «Виміри мислення». Таку назву носить інсталяція київського архітектора Ореста Яремчука. З металевої арматури й кольорових ниток молодий митець створив метафоричну модель людської свідомості. І спробував показати, як інформація не тільки доповнює людський розум, а через інформаційний бум руйнує його.
Ніби у приміщенні, а насправді в голові. Інсталяція «Виміри мислення» - це метафорична демонстрація процесів, котрі відбуваються у мозку сучасної людини, під впливом ексабайтів інформації.
 
Зводив «нейрони» із ниток у приміщенні архітектор разом із працівниками арт-центру. Попрацював навіть зварювальник. Спонукав до створення такої роботи Ореста інформаційний бум, у якому нам усім доводиться жити, після виникнення інтернету. Аби зобразити усе, що ментально твориться у нас в голові, довелося використовувати цілком матеріальні предмети.
Вони, об’єднавшись у сполучені між собою куби, можливо і є причиною фізичного, а головно морального виснаження теперішньої людини.
Доторкнутися до людських думок в арт-центрі «MASLO» можна аж до 6 червня. Втім, і тоді «Виміри мислення» з Хмельницького не зникнуть – інсталяцію планують розмістити десь у Хмельницькому. Над місцем поки що розмірковують.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51