«Виміри мислення» глобального світу у Хмельницькому

Вівторок, 11 квітня 2017, 16:39
Як не втратитися у інформаційних потоках? Перед хмельничанами розгорнули «Виміри мислення». Таку назву носить інсталяція київського архітектора Ореста Яремчука. З металевої арматури й кольорових ниток молодий митець створив метафоричну модель людської свідомості. І спробував показати, як інформація не тільки доповнює людський розум, а через інформаційний бум руйнує його.
Ніби у приміщенні, а насправді в голові. Інсталяція «Виміри мислення» - це метафорична демонстрація процесів, котрі відбуваються у мозку сучасної людини, під впливом ексабайтів інформації.
 
Зводив «нейрони» із ниток у приміщенні архітектор разом із працівниками арт-центру. Попрацював навіть зварювальник. Спонукав до створення такої роботи Ореста інформаційний бум, у якому нам усім доводиться жити, після виникнення інтернету. Аби зобразити усе, що ментально твориться у нас в голові, довелося використовувати цілком матеріальні предмети.
Вони, об’єднавшись у сполучені між собою куби, можливо і є причиною фізичного, а головно морального виснаження теперішньої людини.
Доторкнутися до людських думок в арт-центрі «MASLO» можна аж до 6 червня. Втім, і тоді «Виміри мислення» з Хмельницького не зникнуть – інсталяцію планують розмістити десь у Хмельницькому. Над місцем поки що розмірковують.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51