«Коли приходить темрява»

П'ятниця, 21 квітня 2017, 17:48
Жовто-чорна стрічка та місце злочину. Молода письменниця із Рівного привезла до нашого міста свій новий детективний роман. Рукопис чекав на полиці понад п’ять років, аби зараз вийти в друкованому вигляді. У допомозі став письменний конкурс «Коронація слова», на який Ксенія відправила твір. ЇЇ особисто було відзначено премією «Золотий пістоль». Філолог за освітою та любителька детективів, у своїй книзі відтворила класику жанру яка залюбки полоскоче нерви любителям чтива.
Для любителів полоскотати собі нерви молода письменниця із міста Рівного презентувала власну книгу «Коли приходить темрява». Книга написана у стилі детективного роману. Та кохання там ви не зустрінете. Письменниця вирішила показати заплутану історію, у якій довгий час головні герої шукають вбивцю. А він - завжди поруч. Надихала письменницю Агата Крісті своїм вмінням закручувати сюжетну лінію.

Ксенія - лауреатка конкурсу «Коронація слова - 2016» і володарка премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль», яку отримують за трилери, детективи, жахи. Після нагороди авторка книги отримала пропозицію надрукувати власну працю, яка понад п’ять років лежала на полиці.
Олексій прийшов на презентацію вже прочитавши книгу. Свого захоплення не приховує та каже, обрав твір для себе через рецензію вже відомого сучасного українського письменника.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55