Книжкова весна на Хмельниччині

П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:41
Книжкова весна на Хмельниччині. Обласний центр приймав 9-ий регіональний форум письменників та видавців. Захід зібрав не лише книголюбів, а краєзнавців краю, адже чимало друкованих одиниць з фондів обласної бібліотеки становлять саме етнографічні дослідження науковців краю.
Книжкова весна завітала на Хмельниччину. Вже дев’ятий рік поспіль видавці та бібліотекарі збираються на регіональному форумі. Обговорити проблеми та окреслити майбутні плани завітали і подільські майстри пера. Кажуть, надрукувати нині власний твір коштує немалих грошей. А спонсорів для такої справи знайти важко.
На форумі бібліотекарі представили виставку кращих творів вітчизняних авторів. Саме ці книги здобули популярність серед читачів та визнання на різних літературних конкурсах. Письменники не приховують – готові й надалі наповнювати духовне середовище власними творіннями, проте хочуть бачити і державні кроки в цьому напрямі.
Щороку цікавість читачів бібліотеки до українських книг зростає. Минулого року 75 відсотків отриманих одиниць становили саме твори вітчизняних письменників. Тому такі заходи сприяють співпраці між видавцями та авторами.
Цього року бібліотека отримала лише 10 відсотків російськомовних друкованих видань. Інтерес до вітчизняної книги зростає ще й через її якісний формат та поліграфію, кажуть письменники.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55