«Поділля, якого ви не знали»

П'ятниця, 21 квітня 2017, 12:33
«Поділля, якого ви не знали». Юрій Даценко розповів хмельничанам про маловідому історію міста та області. Усі цікаві факти мандрівник шукає разом з дружиною, з нею і подорожує Україною вже понад два роки. Напередодні розповідав про Роксолану та жахливе поховання закатованих людей під ЦУМом.
Юрій Даценко вже понад два роки подорожує Україною та Хмельниччину полюбляє найбільше. Навіть у весільну подорож відправився не за кордон, а у Сатанів. Звідти, власне, і почався шлях мандрівника. Розповідає, рідний край переповнений цікавою історією та безліччю гарних місцин.
Анастасія Лісовська, більш відома як Роксолана, за деякими фактами народилася не в Рогатині, а в Чемерівцях Хмельницького району. Це ще один привід пишатися рідним краєм, переконаний Юрій.
 
Були і жахливіші факти. До прикладу, поблизу лялькового театру було розташоване відділення НКВД, у якому вбивали людей. А при будівництві ЦУМу у 1966 році було знайдено заховання більше сотні кісток.
Перед початком будь-якої подорожі Юрій вишукує інформацію у вікіпедії. Вона допомагає не пропустити цікавих та захоплюючим місцин про які, часом, самі мешканці села чи міста можуть не знати. У подорож бере із собою гарний настрій та фотоапарат.
Також у соціальних мережах Юрій з дружиною створили власний проект «Незнана України». Там подружжя ділиться відкриттями та новинками своїх власних подорожей. І кожен початківець-мандрівник, у якого бракує коштів, може черпати інформацію про рідний край та створити свій власний путівник.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55