Рукопашники готуються до чемпіонату України

Середа, 10 травня 2017, 17:28
Три години вранці та три години ввечері. У Хмельницькому завершився навчально-тренувальний збір рукопашників. Тривав НТЗ з 30-го квітня до 9-го травня. У програмі – не лише тренування у залі, а й заняття на природі та перегляд мотиваційних фільмів. Власне, так вихованці школи «Самсон-Право» готуються до чемпіонату України з рукопашного бою.
Вранці – три години легкого, ввечері – три години дози. Такий режим тренувань очікував вихованців школи «Самсон-Право» протягом 10-ти днів. З 30-го квітня до 9-го травня у хмельницьких та старокостянтинівських рукопашників тривав навчально-тренувальний збір.
Спочатку – обговорення теорії, а потім – застосування на практиці. Програма неоднотипна та продумана до дрібниць. Тренування у спортзалі, на стадіоні, у лісі, а також перегляд відеороликів – подібного немає, натомість - НТЗ цікавий та різноманітний.
Власне, навчально-тренувальний збір і є посиленим етапом підготовки до чемпіонату України з рукопашного бою. Так, як спортсмени виступатимуть у легкому та дозованому контактах, то вранці - відпрацьовання техніки легкого, ввечері -удосконалення у дозі.
Тренувалися рукопашники по шість годин у день. Тому, аби слідкувати за фізичним та моральним станом дітей, на кожного збірника заводили контрольно-залікові щоденники учасника НТЗ. Тренерський контроль, медичний та самоконтроль – невід’ємна складова посиленої підготовки.
Після напружених десяти днів НТЗ, ще тиждень рукопашники тренуватимуться у звичайному режимі, а у середині травня продемонструють напрацьоване на чемпіонаті України з рукапашного бою у столиці.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54