Рукопашники готуються до чемпіонату України

Середа, 10 травня 2017, 17:28
Три години вранці та три години ввечері. У Хмельницькому завершився навчально-тренувальний збір рукопашників. Тривав НТЗ з 30-го квітня до 9-го травня. У програмі – не лише тренування у залі, а й заняття на природі та перегляд мотиваційних фільмів. Власне, так вихованці школи «Самсон-Право» готуються до чемпіонату України з рукопашного бою.
Вранці – три години легкого, ввечері – три години дози. Такий режим тренувань очікував вихованців школи «Самсон-Право» протягом 10-ти днів. З 30-го квітня до 9-го травня у хмельницьких та старокостянтинівських рукопашників тривав навчально-тренувальний збір.
Спочатку – обговорення теорії, а потім – застосування на практиці. Програма неоднотипна та продумана до дрібниць. Тренування у спортзалі, на стадіоні, у лісі, а також перегляд відеороликів – подібного немає, натомість - НТЗ цікавий та різноманітний.
Власне, навчально-тренувальний збір і є посиленим етапом підготовки до чемпіонату України з рукопашного бою. Так, як спортсмени виступатимуть у легкому та дозованому контактах, то вранці - відпрацьовання техніки легкого, ввечері -удосконалення у дозі.
Тренувалися рукопашники по шість годин у день. Тому, аби слідкувати за фізичним та моральним станом дітей, на кожного збірника заводили контрольно-залікові щоденники учасника НТЗ. Тренерський контроль, медичний та самоконтроль – невід’ємна складова посиленої підготовки.
Після напружених десяти днів НТЗ, ще тиждень рукопашники тренуватимуться у звичайному режимі, а у середині травня продемонструють напрацьоване на чемпіонаті України з рукапашного бою у столиці.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55