Патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп

П'ятниця, 21 квітня 2017, 15:59
Леон-герой: патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп. Нагадаємо, 12 квітня під час спільного патрулювання поліцейських із нацгвардійцями у парку імені Івана Франка в приміщенні закинутого туалету службовий пес знайшов тіло чоловіка 1962 року народження. За попередніми даними, воно пролежало там кілька місяців. І, якби не Леон, невідомо скільки б ще там знаходилось.
Знайомтеся це – Леон. Півторарічна німецька вівчарка служить лише два місяці. А вже удостоєна нагороди хмельницьких патрульних. Саме цей пес спромігся знайти тіло в закинутому туалеті, що у парку Франка. В приміщенні воно пролежало кілька місяців. І, якби не Леон, невідомо скільки б ще там знаходилось.
Дресирувальник Леона каже, пишається своїм підопічним. Адже, це його перші – і нагорода, і серйозна справа. До цього, чогось особливого пес не робив – виконував звичайні службові завдання.
Керівництво патрульної поліції, каже, такій допомозі і з боку Леона, і нацгвардійців щиро раді. Додають, співпраця двох служб взагалі – річ потрібна і корисна.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55