Патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп

П'ятниця, 21 квітня 2017, 15:59
Леон-герой: патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп. Нагадаємо, 12 квітня під час спільного патрулювання поліцейських із нацгвардійцями у парку імені Івана Франка в приміщенні закинутого туалету службовий пес знайшов тіло чоловіка 1962 року народження. За попередніми даними, воно пролежало там кілька місяців. І, якби не Леон, невідомо скільки б ще там знаходилось.
Знайомтеся це – Леон. Півторарічна німецька вівчарка служить лише два місяці. А вже удостоєна нагороди хмельницьких патрульних. Саме цей пес спромігся знайти тіло в закинутому туалеті, що у парку Франка. В приміщенні воно пролежало кілька місяців. І, якби не Леон, невідомо скільки б ще там знаходилось.
Дресирувальник Леона каже, пишається своїм підопічним. Адже, це його перші – і нагорода, і серйозна справа. До цього, чогось особливого пес не робив – виконував звичайні службові завдання.
Керівництво патрульної поліції, каже, такій допомозі і з боку Леона, і нацгвардійців щиро раді. Додають, співпраця двох служб взагалі – річ потрібна і корисна.
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19