В Хмельницькому відбувся спортивний квест

Середа, 19 квітня 2017, 15:06
Врятувати товариша, пройти туристичну смугу перешкод та ще ціла купа випробувань чекала на студентів обласних навчальних закладів. Такий захід Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді проводить вдруге, але він вже здобув популярність. Цього року більше двадцяти команд-учасників прийняли участь у військово-спортивному квесті.
Безліч різноманітних змагань різної складності та тільки п’ять годин на подолання дистанції. В Хмельницькому вже вдруге відбувся військово-спортивний квест. В’ячеслав Борисович є студентом другого курсу одного із міських вишів, минулоріч став переможцем змагань. Каже, такого роду заходів потрібно проводити більше.
Хоча такий квест проводиться тільки вдруге, але він же набув популярності серед молоді різних навчальних закладів області. Про це говорить збільшення кількості команд в порівняні з минулим роком.
Кожна із представлених команд має пройти кілька різноманітних випробувань. На кожному етапі присутні судді, які слідкують за правильністю виконання того чи іншого завдання. Якщо ж їх виконувати не правильно, команді можуть нарахувати штрафні бали. А це, в свою чергу, може вплинути на загальний результат.
Організатори певні - такі заходи будуть проводити і надалі, аби привернути увагу молоді до активного відпочинку та здорового способу життя.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51