У Хмельницькому розпочався фестиваль писанок

Вівторок, 11 квітня 2017, 18:02
«Великодній дивосвіт». В обласному центрі розпочався фестиваль писанок. Подібні святкування неодноразово проводилися у Львові або Києві, у Хмельницькому – вперше. Офіційне відкриття запланували на п’ятницю 7-е квітня. Тоді, навпроти кінотеатру Шевченка встановили 10 метрових гіпсополімерних писанок та двометрову світлодіодну красуню. Через погодні умови свято перенесли на понеділок 10-е квітня. Втім, презентувати довелося на одну писанку менше.
«Великодній дивосвіт». Фестиваль писанок з такою назвою розпочався у Хмельницькому. Подібні святкування неодноразово проводилися у Львові або Києві, у нас – вперше.
Навпроти кінотеатру Шевченка встановили 10 метрових гіпсополімерних писанок та двометрову світлодіодну красуню. Майданчик відразу ж став улюбленою селфі-зоною містян.

 
Вражені великоднім розписом Сергій та Світлана. Пара не один рік прожила у Львові. Нині, з впевненістю кажуть, хмельницькі писанки львівським не поступаються.
І все, здається, добре, якби не ложка дьогтю. Офіційне відкриття фестивалю запланували на п’ятницю 7-е квітня. Через погодні умови свято перенесли на понеділок 10-е квітня. Втім, презентувати довелося на одну писанку менше.
Так виглядала писанка у п’ятницю. Попередньо працювали над нею учні та викладачі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. А це вже кадри суботнього ранку. До офіційного відкриття великодня красуня недожила.
Наразі, усі обставини з’ясовує поліція та просить можливих очевидців надати будь-яку інформацію. А поки триває слідство, дії вандалів осуджують хмельничани.
Фестиваль писанок у Хмельницькому триватиме ще декілька днів. Подивитися та сфотографуватися біля великодніх красунь можна до 18-го квітня. Через тиждень біля кінотеатру Шевченка водитимуть гаївки та забавлятимуться діти. Власне, таким весняним концертом відбудеться закриття фестивалю.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Останні новини

18:52
В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Но... 
13:17
За не дотримання правил поведінки на природі хмельничанам загрожує штраф Сума штрафу від... 
12:29
По області повністю завершили опалювальний сезон Працюють над підготовкою до наступного сезону.... 
10:48
«Робочі» вихідні для злодіїв: 10 порад, як хмельничанам убезпечити квартиру від крадіжки  
17:42
Увага, карантин: у Хмельницькому НВК № 2 потруїлись діти У Хмельницькому НВК № 2 потруїлись діти. 113-ть ... 
12:37
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
09:54
В Дунаєвецькому районі чоловік згорів у власному будинку Тіло виявили рятувальники під час ліквідації... 
15:59
Споживачі платять – борги не зменшуються Закінчення опалювального сезону та нові борги. Комунальники підбивають під... 

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48