Небезпечний інтернет: як не втрапити на гачок зловмисників
П'ятниця, 10 лютого 2017, 17:51
Береженого і Бог береже. Патрульні міста спільно з психологами розповіли дітям школи № 14 як безпечно користуватися інтернетом.
Зникни на 24 години або помри за 50 кроків. Нині такі шкідливі челенджі активно поширюються у соціальних мережах. Користувачі, що потрапляють у зону ризику, - діти підліткового віку. Є інформація, що у Росії через небезпечні ігри більше сотні школярів вчинили самогубство. Аби подібного не трапилося в Україні, а зокрема у Хмельницькому, патрульні міста розповіли дітям школи № 14 як безпечно користуватися інтернетом.
Зникни на 24 години або помри за 50 кроків. Нині такі шкідливі челенджі активно поширюються у соціальних мережах. Ці небезпечні іграшки прийшли в Україну з Америки та Росії. На щастя, жодного нещасного випадку у нас не трапилося. Щоправда, чутки про ігри з вогнем облетіли всю країну, дійшли і до Хмельницького.
Користувачі, що потрапляють у зону ризику, - діти підліткового віку. Є інформація, що у Росії через небезпечні ігри більше сотні школярів вчинили самогубство. Аби подібного не трапилося в Україні, а зокрема у Хмельницькому, патрульні міста розповіли дітям школи № 14 як безпечно користуватися інтернетом.
Причиною втечі від реального світу та занурення у віртуальний можуть бути холодні відносини з батьками або ж неможливість утвердитися в колі друзів. Ці та інші фактори і штовхають підлітків до необдуманих вчинків, у тому числі і участі у різноманітних безрозсудних челенджах.
Налагодження відносин з батьками та друзями – це вже півсправи. Інша половина – безпечне користування інтернетом. В першу чергу, особистий пароль повинен залишатися особистим, дані про себе – незнайомим особам не розголошувати та не погоджуватися на зустрічі. І найважливіше, будь-яку інформацію потрібно перевіряти, як-то кажуть, береженого і Бог береже.
Loading...