Чи отримає бізнес підтримку?

Вівторок, 04 квітня 2017, 16:22
Ні – податковому свавіллю. На сесії обласної ради 23 березня місцеві депутати проголосували за звернення до Верховної ради щодо зменшення тиску на бізнес. Через збільшення мінімалки дрібні підприємці тепер змушені робити значні відрахування до державної казни. Тому за круглим столом зібралися і фіскальними, і представники бізнесу, щоб обговорити шляхи розвитку економіки в області.
Ще 23 березня депутати проголосували за звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо недопустимості тиску на малий та середній бізнес. Адже ті, хто веде свою діяльність сезонно тепер щомісяця мають сплачувати 704 гривні податку. Чимало з таких підприємців знаходяться за кордоном, тож фіскали прогнозують збільшення заборгованості, як наслідок – скарги та позови до суду. Проте ряд нововведень дають пільги підприємцям.
 
У фіскальній службі сподіваються, що взаємодія з їх структурою дистанційно через електронний кабінет зробить обслуговування клієнтів комфортнішим. Поки цей проект працює у тестовому режимі.
За недопущення перевірки на підприємство передбачений чималий штраф – більше трьохсот тисяч гривень. Тому зміни до податкового законодавства передбачають оприлюднення попереднього графіку обстеження підприємств.
У зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати збільшилися і добові для працюючих: 320 гривень для відряджень по Україні, та 80 євро – за кордон.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51