Чи отримає бізнес підтримку?

Вівторок, 04 квітня 2017, 16:22
Ні – податковому свавіллю. На сесії обласної ради 23 березня місцеві депутати проголосували за звернення до Верховної ради щодо зменшення тиску на бізнес. Через збільшення мінімалки дрібні підприємці тепер змушені робити значні відрахування до державної казни. Тому за круглим столом зібралися і фіскальними, і представники бізнесу, щоб обговорити шляхи розвитку економіки в області.
Ще 23 березня депутати проголосували за звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо недопустимості тиску на малий та середній бізнес. Адже ті, хто веде свою діяльність сезонно тепер щомісяця мають сплачувати 704 гривні податку. Чимало з таких підприємців знаходяться за кордоном, тож фіскали прогнозують збільшення заборгованості, як наслідок – скарги та позови до суду. Проте ряд нововведень дають пільги підприємцям.
 
У фіскальній службі сподіваються, що взаємодія з їх структурою дистанційно через електронний кабінет зробить обслуговування клієнтів комфортнішим. Поки цей проект працює у тестовому режимі.
За недопущення перевірки на підприємство передбачений чималий штраф – більше трьохсот тисяч гривень. Тому зміни до податкового законодавства передбачають оприлюднення попереднього графіку обстеження підприємств.
У зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати збільшилися і добові для працюючих: 320 гривень для відряджень по Україні, та 80 євро – за кордон.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51