Правильний діалог зі ЗМІ

Вівторок, 18 квітня 2017, 17:27
Правильний діалог зі ЗМІ навчала налагоджувати журналістка із Києва, організатор різних заходів. Хмельницький для неї рідне місто, оскільки своє дитинство провела саме тут. Тому хоче, аби про нього почули туристи в Україні та приїздили на наші фестивалі. Нині ж обговорювалися конкретні поради для правильної організації і контактування із засобами масової інформації.
Вже п’ятий рік поспіль Хмельницький молодіжний клуб розвитку запрошує на Gree Fest. Цьогоріч організатори підійшли до поширення інформації креативно. Аби розповісти про фестиваль та рідне місто в цілому по Україні, запросили журналістку із Києва. Тим самим вкотре намагаються привернути увагу суспільства до створення молодіжного парку. Наталка Щука у своїй лекції навчала правильному діалогу із засобами масової інформації.
 
Лекція несе в собі навчальний характер із конкретними порадами - як організатори можуть співпрацювати зі ЗМІ, як правильно піарити свій фестиваль, як написати цікавий прес-реліз, який не викинуть у смітник.
У Хмельницькому впродовж року проходять різноманітні фестивалі. Та широкої слави вони не здобули. Одною із причин Наталка називає погану підготовку до піар-компаній.
Отож, будемо сподіватися, що такий підхід до організації інформаційного простору дасть очікувані плоди, і вже цього літа про хмельницький фестиваль дізнаються у інших областях України. І, найголовніше, завітають на GreenFest особисто.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51