На Хмельниччині знову знайшли львівське сміття

П'ятниця, 07 квітня 2017, 11:46
Вчергове гору непотребу висипали на околицях Смотрича.

На Дунаєвеччині знову "знайшлося" львівське сміття, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Це смт Смотрич Дунаєвецький район, - бідкаються місцеві. - Вже двічі нам висипають сміття зі Львова. В ньому купа квитанцій, листів і чеків - здогадатися не важко, звідки це "добро" приїхало."

В поліцію про подію повідомила голова сільради. Це вже другий випадок. Між "привозами" було 2 тиждні. Відтак, люди не виключають, що може бути і наступний.

Нагадаємо, на Дунаєвеччині вперше сміття "Садового" з'явилося напередодні Нового року. Тоді в райцентрі помітили небажаний вантаж і сміття, яке правопорушникам вдалося скинути, працівники КП "Житлово-експлуатаційного об'єднання" Дунаєвецької міської ради завантажили назад у вантажівку.

Ще до того двічі на Славутчині сільський голова на "своїй" території - Берездівської тергромади, зафіксував львівське сміття. Довжоцький сільський голова виявив також заїздже сміття. Вже цьогоріч у березні 40 тонн львівського сміття серед ночі з'явилося на Волочищині. Знайшли й сміття невідомого походження на Шепетівщині - дві машини непотребу висипали поблизу Дубіївки.

Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51