На Хмельниччині знову знайшли львівське сміття

П'ятниця, 07 квітня 2017, 11:46
Вчергове гору непотребу висипали на околицях Смотрича.

На Дунаєвеччині знову "знайшлося" львівське сміття, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Це смт Смотрич Дунаєвецький район, - бідкаються місцеві. - Вже двічі нам висипають сміття зі Львова. В ньому купа квитанцій, листів і чеків - здогадатися не важко, звідки це "добро" приїхало."

В поліцію про подію повідомила голова сільради. Це вже другий випадок. Між "привозами" було 2 тиждні. Відтак, люди не виключають, що може бути і наступний.

Нагадаємо, на Дунаєвеччині вперше сміття "Садового" з'явилося напередодні Нового року. Тоді в райцентрі помітили небажаний вантаж і сміття, яке правопорушникам вдалося скинути, працівники КП "Житлово-експлуатаційного об'єднання" Дунаєвецької міської ради завантажили назад у вантажівку.

Ще до того двічі на Славутчині сільський голова на "своїй" території - Берездівської тергромади, зафіксував львівське сміття. Довжоцький сільський голова виявив також заїздже сміття. Вже цьогоріч у березні 40 тонн львівського сміття серед ночі з'явилося на Волочищині. Знайшли й сміття невідомого походження на Шепетівщині - дві машини непотребу висипали поблизу Дубіївки.

Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51