Ціни на молоко та програма «Доступні ліки» - гаряча лінія в Хмельницькій ОДА

Вівторок, 18 квітня 2017, 15:24
На зв’язку – влада. В обласній адміністрації відповіли на запитання подолян. Жителів краю цікавила заготівельна ціна на молоко та програма «Доступні ліки». На її впровадження з державного бюджету виділили більше 16 мільйонів гривень.
З рецептом лікаря – в аптеку по безкоштовні мікстури. Такий механізм дії програми «Доступні ліки». Поки на Хмельниччині тільки розпочинають роботу у районах, адже право на безоплатні пігулки мають люди лише з певними захворюваннями.
 
Проект з розвитку інклюзивної освіти нещодавно на Хмельниччині презентувала Марина Порошенко. За умови правильного оформлення дитини в школу, на виховання такого учня держава виділятиме 26 тисяч гривень. Зараз ця цифра становить трохи менше половини від цієї суми.
Закупівельна ціна на молоко – актуальна тема для селян. Щоразу з настанням весни вартість цього продукту падає. Селяни зі Славутського району жаліються – завод з Житомирщини не доплачує їм за здану сировину.
В адміністрації проблему із заготівельними цінами на молоко пообіцяли передати на вирішення у департамент агропромислового розвитку.
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19