Ціни на молоко та програма «Доступні ліки» - гаряча лінія в Хмельницькій ОДА

Вівторок, 18 квітня 2017, 15:24
На зв’язку – влада. В обласній адміністрації відповіли на запитання подолян. Жителів краю цікавила заготівельна ціна на молоко та програма «Доступні ліки». На її впровадження з державного бюджету виділили більше 16 мільйонів гривень.
З рецептом лікаря – в аптеку по безкоштовні мікстури. Такий механізм дії програми «Доступні ліки». Поки на Хмельниччині тільки розпочинають роботу у районах, адже право на безоплатні пігулки мають люди лише з певними захворюваннями.
 
Проект з розвитку інклюзивної освіти нещодавно на Хмельниччині презентувала Марина Порошенко. За умови правильного оформлення дитини в школу, на виховання такого учня держава виділятиме 26 тисяч гривень. Зараз ця цифра становить трохи менше половини від цієї суми.
Закупівельна ціна на молоко – актуальна тема для селян. Щоразу з настанням весни вартість цього продукту падає. Селяни зі Славутського району жаліються – завод з Житомирщини не доплачує їм за здану сировину.
В адміністрації проблему із заготівельними цінами на молоко пообіцяли передати на вирішення у департамент агропромислового розвитку.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54