Ціни на молоко та програма «Доступні ліки» - гаряча лінія в Хмельницькій ОДА

Вівторок, 18 квітня 2017, 15:24
На зв’язку – влада. В обласній адміністрації відповіли на запитання подолян. Жителів краю цікавила заготівельна ціна на молоко та програма «Доступні ліки». На її впровадження з державного бюджету виділили більше 16 мільйонів гривень.
З рецептом лікаря – в аптеку по безкоштовні мікстури. Такий механізм дії програми «Доступні ліки». Поки на Хмельниччині тільки розпочинають роботу у районах, адже право на безоплатні пігулки мають люди лише з певними захворюваннями.
 
Проект з розвитку інклюзивної освіти нещодавно на Хмельниччині презентувала Марина Порошенко. За умови правильного оформлення дитини в школу, на виховання такого учня держава виділятиме 26 тисяч гривень. Зараз ця цифра становить трохи менше половини від цієї суми.
Закупівельна ціна на молоко – актуальна тема для селян. Щоразу з настанням весни вартість цього продукту падає. Селяни зі Славутського району жаліються – завод з Житомирщини не доплачує їм за здану сировину.
В адміністрації проблему із заготівельними цінами на молоко пообіцяли передати на вирішення у департамент агропромислового розвитку.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55