У парку Чекмана ведмідь загриз ведмедицю Маргошу

Понеділок, 10 квітня 2017, 09:52
Тварина померла.
У хмельницькому зоокутку, що в парку імені Чекмана, ведмідь загриз ведмедицю. Це трапилося сьогодні, близько 12 години, на очах в очевидців, повідомляють патрульні.

Трирічна ведмедиця Маргоша перебувала в іншій клітці, як трапилося, що ведмідь Тімофій зміг дістати її – незрозуміло. Люди кажуть, він практично відгриз їй голову.

Після інциденту має зібратися спеціальна комісія, щоб визначити долю ведмедя. Може трапитися, що Тімоху доведеться присипити.

Як розповіла сайту "Є" колишня працівниця зоокуточка Наталія Розум'як, яка пропрацювала там понад 13 років, нічого потібного на її пам'яті не траплялося. Жінка каже, ведмідь міг гратися з іншими тваринами, але не був агресивним. Можливо, він напав на ведмедицю, бо був голодним.

Зв'язатися з дирекцією парку за офіційним коментарем поки не вдалося.
Сайт новин "Є"
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54