Хмельничан навчатимуть фінансовій грамотності

Понеділок, 03 квітня 2017, 09:59
Усіх охочих запрошують познайомитись з основними поняттями у світі фінансів.
У Хмельницькому відбудеться лекція із фінансової грамотності за сприяння Соціальної ініціативи «Хтось не зробить». Захід проводитимуть Олена Демідас та Леся Медведчук.

«На зустрічі ви познайомитесь з основними поняттями у світі фінансів, навчитесь планувати та аналізувати власний бюджет, дізнаєтесь про літературу, яка вам допоможе краще дізнатися про «світ фінансів», - зазначають організатори.

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» — це проект Патріаршої Комісії у Справах Молоді Української Греко-Католицької Церкви, що поєднує громадську активність та християнські цінності. Ініціативна гуртує активну молодь (18-35 років) задля втілення проектів, які популяризують особисту відповідальність в напрямках: «Щаслива сім’я», «Якісна освіта» та «Безпека на дорогах».

Захід відбудеться в понеділок, 3 квітня у книгарні «Є» (вул. Проскурівська 2). Початок — о 18.30 годині.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У Хмельницькому підбили підсумки форуму економічного розвитку Півмільйона гривень - саме стільки коштував форум економічного розвитку Хмельницького, який відбувся у квітні. Представники влади, підприємці та бізнесмени обговорювали під час заходу стратегію розвитку міста. Амбіції були величезні – 10 інвестиційних проектів, 3 дискусійні панелі та більше 5-ти сотень учасників.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37