ВО «Батьківщина» проти абонплати за газ

Четвер, 06 квітня 2017, 15:14
28 березня на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, було прийнято рішення про введення абонентської плати за користування газовою мережею. З першого квітня українці, окрім платіжок за використане паливо, мали б платити ще й близько однієї сотні гривень абонплати. Таке рішення, на думку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщини», є знущанням над українським народом.
Ні - абонплаті за природний газ! Таке рішення напередодні озвучим керівник Хмельницької обласної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина» Олег Лукашук. Політик зазначив, рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг є здирництвом і без того збіднілих гаманців українського народу.
 
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» стало першою політичною силою, яка подала до суду на «НКРЕКП» за прийняте рішення, та першою ініціювала скликання сесій усіх рівнів - від сільських до обласних рад. У зверненні, яке адресується Президенту України, йдеться про скасування цієї норми. В партії переконані - до кінця цього тижня половина сесій усіх рівнів області проголосують за це звернення.
На думку Олега Лукашука, від цієї абонплати постраждають найбідніші верстви населення, які сплачуватимуть за газ в 3-5 разів більше. Політик додав, що їхня політична сила буде робити все, аби не допустити цього.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51