Так, українські соціальні мережі значно поступаються таким гігантам як, «Facebook», «Twitter», «Instagram» чи «Вконтакті». Але вже сам факт їхнього існування вартий уваги, пише інтернет-видання «Відкрий Україну».
UkrOpen — Розробники запевняють, що UkrOpen не скопійована з жодної відомої соцмережі, а написана повністю «з нуля». Цікаво, що в соціальну мережу вбудована пошукова система новин, яка дає змогу не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати ці події з користувачами. Зверніть увагу, що реєстрація на ресурсі дозволена користувачам, старшим за 13 років.
hurtom.com — «Гуртом» або Hurtom – популярний український інтернет-портал, який створювався як сайт з українською культурою та обмінником вітчизняних файлів та даних без реклами. Зараз головна мета діяльності порталу полягає в поширенні кінофільмів українською мовою. Фани також можуть обговорювати стрічки та серіали на форумах сайту.
ukrface.com.ua — Соцмережа, яка також є поєднанням двох популярних платформ. У ній є всі звичні для нас функції: особиста сторінка, друзі, музика, фото, відео і загальний чат. Родзинкою UkrFace є переклад на живу кримськотатарську мову, який не пропонує жодна із наших чи закордонних соцмереж.
Українці — Однією з перших була мережа «Українці». За словами розробників, їхня ідея полягала у створенні української соціальної мережі з патріотичним нахилом, якій не було аналогів на той час, а основною метою її створення була популяризація української мови.
Ц.укр — це такий-собі вітчизняний «Facebook+ВКонтакте». Назва є скороченням словосполучення «Це – Україна». Домен кириличний. Ресурс позиціонує себе як молода українська соцмережа, створена під керівництвом киянина Михайла Гриненка. Адміністрація порталу постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Важливий нюанс: якщо ви зберігаєте улюблені фото та музику «ВК» – то можна одним кліком перенести всю інформацію у свій акаунт на «Ц.укр». Якщо вам це не потрібно, то просто заповніть анкету для реєстрації. Утім, сьогодні 17 травня, потрапити на цей сайт проблематично. Схоже, він не витримує кількості відвідувачів. Як написав Михайло Гриненко, призупинили й пенересення даних з «ВК». «Наші сервери знаходяться в Німеччині, тому найближчим часом, коли все налагодимо, ми зможемо перенести ваші дані з «ВК» до нашої соцмережі», - написав керівник «Ц.укр».
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній. Рішення РНБО, зокрема, передбачає введення санкцій проти низки фізичних та юридичних осіб. Серед них і ТОВ «Яндекс», і популярні російські соцмережі «Вконтакті», «Одноклассики» та поштового сервісу «Mail.ru». Указ вступив у дію сьогодні, 17 травня. Станом на 10.25 в Хмельницькому «заблоковані» сайти ще працюють.
Сайт новин "Є"