Чорнобильці вийшли на акцію протесту

Середа, 17 травня 2017, 14:33
У вівторок біля Верховної Ради відбувся мітинг чорнобильських організацій, під час якого протестувальники звернулися до голови законодавчого органу із проханням ухвалити законопроект № 6292 щодо захисту соціальних гарантій ліквідаторів. В підтримку прийняття законодавчого акту було зібрано декілька тисяч підписів. Їх голові парламенту Андрій Парубію передав народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко. Спікера закликали якомога швидше поставити законопроект на голосування.
Включити в повістку дня законопроект №6292 про захист соціальних гарантій чорнобильців і домогтися його розгляду на сесії Верховної ради. Із такою метою під стінами парламенту зібрались сотні представників чорнобильських організацій з різних регіонів України. Свої вимоги вони адресували спікеру парламенту Андрію Парубію.
Законопроектом 6292 пропонується відмінити обмеження і підвищити пенсії для всіх категорій чорнобильців, збільшити розмір державної допомоги для ліквідаторів і тих, хто постраждав під час аварії на ЧАЕС, а також підняти ряд інших соціальних виплат.
За декілька тижнів на підтримку законопроекту було зібрано більш ніж 10 тисяч підписів у всіх регіонах країни. На цьому в «Відродженні» обіцяють не зупинятися. Кажуть, й надалі вимагатимуть включення законопроекту до порядку денного. Робитимуть усе для того, аби домогтися справедливості для людей, котрі 31 рік тому ризикували власним життям заради кожного з нас.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55