В Апеляційному суді Хмельницької області відбувся своєрідний прес-брифінг

Середа, 17 травня 2017, 17:37
В Апеляційному суді Хмельницької області відбувся своєрідний прес-брифінг, на якому в ролі судових журналістів виступили студенти Хмельницького університету управління та права На їхні запитання відповіли представники судової влади України та досвідчені судді.
Апеляційний суд Хмельницької області з робочим візитом відвідали член Ради суддів України Людмила Волкова та керівник Прес-центру судової влади Валентина Пастухова. Приїхали обмінятися досвідом, а потрапили на гарячі дебати зі студентами Хмельницького університету управління та права.
Тема складна – головні виклики, які стоять сьогодні перед судовою владою України. Та от найперші поради були простими.
Четвертокурсників Хмельницького університету управління та права цікавило все. Камені спотикання реформи, прозорість добору до нового Верховного суду, відкритість суддівських конкурсів. Добре ввійшовши в роль судових журналістів, ставили майбутні правники й так званні незручні запитання.
Подібні зустрічі Апеляційний суд області проводить не вперше - вважає їх корисними.
Тож лінію відкритості тут прокладатимуть й надалі.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37