Вишиваний тризуб у Хмельницькому

Четвер, 18 травня 2017, 17:07
Замах на рекорд. У Хмельницькому понад тисяча студентів та школярів утворили вишиваний тризуб. Дев’ятсот спудеїв Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та триста учнів Хмельницької спеціалізованої школи №30 одягнули вишивані сорочки й утворили живий тризуб на стадіоні коледжу.
Нитки, бісер, муліне…. На різний колір на будь який смак, та все ж наша – автентична українська вишиванка. Нині її одягнули усі учасники тисячного флеш-мобу. Софія й Настуся з такого приводу вперше вбралися у вишиті мамами костюми.
Дівчатка вишивати самотужки ще не беруться, а от Юлія полюбляє створювати красу голкою на полотні.
У справжній сімейній реліквії на флеш-моб прийшла Анастасія.
Одяглися у традиційне українське вбрання і студенти, і школярі не спонтанно – так долучаються до святкування Дня вишиванки. Його щороку проводять у третій четвер травня.
Цьогоріч свято особливе – організатори замахнулися на національний рекорд – зібрати найбільшу кількість студентів і школярів у вишиванках.
Одна тисяча сто сімдесят шість учасників - таку кількість нарахували організатори рекордного флеш-мобу. Тепер слово за представниками Національного реєстру рекордів, яким передадуть зняте відео, і вже вони визначать чи стали хмельничани рекордсменами.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37