Хмельницька облрада підписала меморандум з е-врядування

П'ятниця, 19 травня 2017, 10:56
Михайло Загородний уклав меморандум з фондом "Східна Європа"

Спікер Хмельницької облради Михайло Загородний уклав меморандум з фондом "Східна Європа" з впровадження електронного врядування на теренах регіону, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облради.

За словами Президента фонда "Східна Європа" Віктора Ляха, електронна демократія – це певна перебудова стандартів в громадській взаємодії і це повинна бути, перш за все, ініціатива від людей, яка буде повністю підтримана проектом "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" і органами влади.

Водночас, Михайло Загородний впевнений, що реалізація програми дуже своєчасна і для України, і для Хмельниччини. Адже е-врядування сприятиме поліпшенню якості послуг, що отримуватимуть краяни від влади.

Відтак, у хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування навчатимуть тренерів з усіх районів області, які вже згодом поділяться цимим знаннями з іншими – працівникам райдержадміністрацій, районних рад, територіальних громад та сільським старостам.

У Хмельницькому університеті управління та права курс електронного врядування викладатимуть для студентів факультету управління та економіки та юридичного факультету. Загалом даною дисципліною буде охоплено близько двох тисяч студентів університету.

Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54