Медсестри військовго шпиталю

П'ятниця, 12 травня 2017, 16:48
Ну а вони рятують життя українських бійців на Східному фронті. Мова про військових медичних сестер Хмельницького госпіталю. Війна змусила їх змінити теплі кабінети на холодні окопи. Навчила працювати під звуки пострілів та вибухів.
Ці тендітні жінки – військові медсестри Хмельницького шпиталю. Важко уявити, що у них за плечима не лише професійний досвід, а й бойовий. Вони неодноразово бували на виснажливому фронті й врятували там не одного бійця. Антоніна Бай пригадує як збиралася у своє перше відрядження на палаючий Схід. Зізнається, - було неабияк лячно їхати туди, де війна. Утім вона знала, - українським захисникам конче потрібна допомога.

А там – пекло на землі, пригадує медична сестра Олена Топольніцька. Працювати доводилося просто неба, під симфонію калібрів. Медперсоналу на фронті у край не вистачало. Натомість поранених бійців підвозили у мобільні госпіталя нескінченним конвеєром.
Жахіття війни сповна відчула і Крістіна Марценюк. У 2015-му вона разом з колегами по медичній службі рятувала бійців, котрі вибралися з Дебальцевого.
Попри важкі спогади, що досі тиснуть, дівчата готові повернутися в холодні окопи. Кажуть, це вдома, з рідними, вони ніжні та жіночні. На службі усе навпаки – серйозні та безстрашні. Це підтверджують і колеги-чоловіки.
Рятувати життя їх професійний обов’язок. Фактично кожний медичний працівник, котрий служить у Хмельницькому шпиталі, вніс свою лепту у перемогу нашої країни.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55