Перший міський мініреферендум. У Хмельницькому стартували публічні консультації з приводу розміщення МАФів

Понеділок, 15 травня 2017, 18:35
Нині на сайті міськради з’явилася спеціальна кнопка-перехід на сайт для голосування за ту чи іншу із семи пропозицій. Так містянам запропонували визначитися щодо місць, де можуть розташовуватися малі архітектурні форми у Хмельницькому. Голосувати можна буде до першого червня. Тоді ще місяць дадуть для обговорення зовнішнього вигляду таких місць для торгівлі і надання послуг.
Фінансування ПТУ, транспортна реформа чи розміщення МАФів… Півроку тому міськрада разом із кампанією «Стеж за грошима» вирішували яку проблему вдасться розв’язати за допомогою публічних консультацій. Зупинилися на останній – вона здається найменш суперечливою. Тепер на сайті міськради з’явилося вікно «Ваша думка» - там можна проголосувати за один із запропонованих варіантів.
Проголосувати з одного номера чи IP-адреси, кажуть, можна буде лише один раз. Запропоновано аж сім варіантів від розміщення у парках та скверах аж до повної заборони МАФів у місті. До речі, на центральну частину їм уже червоне світло. Тут залишаться тільки кіоски з пресою.
А от у яких місцях бути МАфам можуть вказати хмельничани до 1 червня. Тоді дадуть ще місяць аби визначитися й з тим, якими бути цим тимчасовим спорудам – їх мають уніфікувати.
Роблять це аби якнайбільше хмельничан брали участь у життя міста. За допомогою публічних консультацій рішення спочатку обговорюватимуться, а вже тоді прийматимуться міськрадою чи виконкомом.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55