У Меджибожі відбулася «Ніч Музеїв - 2017»

Вівторок, 16 травня 2017, 17:42
«Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж» та запальне фаєр-шоу. У Меджибізькій фортеці відбулася «Ніч Музеїв - 2017». Святкову програму розподілили на денну та вечірню. У світлу пору доби на відвідувачів очікували етноярмарок, показові виступи кінологів та різноманітні майстер-класи. Увечері – особливі експозиції, цікаві екскурсії та видовища на сценічних майданчиках.
Це романтичні та неймовірні «Історії кохання Меджибізької фортеці». Сюжет традиційний – розлуки, очікування та вічна любов. А це вже національний єврейський танець або «Штетл Меджибіж».
Ні для кого не секрет, щорічно Меджибіж навідують тисячі хасидів. Відтак, в першу чергу, містечковий танець демонструється для них.
Не гріх показати містечковий танець і для своїх, а охочих ще й навчити танцювати.
 
Та не тільки танцювали у Меджибожі. Цілісінький день на території замку вирував етноярмарок. Автентичний український одяг, сувеніри та хенд мейд – на жвавій торговиці можна не тільки щось придбати, а й навчитися робити самому. Особливо у тренді - ековироби, виготовлені за давніми технологіями, втім на сучасний лад.
А тут рай для любителя поласувати. Декілька сортів справжнього козячого сиру на одній прилавці, у хмельницьких крамницях таке навряд чи побачиш. А тут шкварять, печуть, смажать та частують. Від смачних ароматів, навіть, якщо і не голодний, то їсти хочеться. Шашлик, куліш, український борщ з салом та картопелька з часником, ну, і, звісно, медовуха зі Старокостянтинівщини.
Це до запальних танців та співів, аби холодно не було. Щоправда, навіть холодна та вітряна погода, теплої атмосфери не зіпсувала. Словом, «Ніч Музеїв» вдалася.
І за гарною традицією, «Ніч Музеїв» закінчилася видовищним фаєр-шоу.
Наступного року, кажуть Меджибожі, четверта «Ніч Музеїв» обов’язково буде, щоправда, додають, буде ще цікавіше.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55